به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

آمادگی نیروهای امداد و نجات دماوند در طرح زمستانی 93

حمید فرهادی امروز در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دماوند اظهار کرد: امسال همچون سال گذشته جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند در پیست اسکی آبعلی میزبان افتتاح طرح ملی امداد و نجات زمستانه بود.

وی ادامه داد: در این مراسم که با حضور سردار مومنی رئیس پلیس راهور و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، واحد امداد و نجات شهرستان با استقرار نیروهای موتوری و انسانی مانور خوبی را به اجرا در آورد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند تصریح کرد: در طرح امداد و نجات زمستانه شهرستان دماوند، واحد امداد و نجات جمعیت هلال احمر این شهرستان با استقرار 40 نفر از نجاتگران کادر و داوطلب و همچنین سه دستگاه آمبولانس، 2 خودروی پیکاپ، 2 دستگاه خودروی نجات، خودروی عملیاتی آرگو و همچنین موتورسیکلت در خدمت شهروندان هستند.

فرهادی از تمام رانندگان درخواست کرد که در ایام زمستان از گرمایش خودرو و همراه داشتن زنجیرچرخ اطمینان داشته باشند و در صورت بروز حادثه ضمن حفظ خونسردی با شماره 112 سامانه امداد جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

وی با اشاره به مشکلات متعدد شماره 147 سازمان هلال احمر تصریح کرد: با همت مدیران، شماره بینالمللی 112 جایگزین شده است که در کمترین زمان پس از تماس، نیروهای امدادی به کمک حادثهدیدگان خواهند شتافت.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند در پایان تاکید کرد: در موقعیتی که حتی تلفن همراه آنتن ندارد نیز این شماره قابل استفاده است و در صورت نبود سیم کارت در گوشی شهروندان میتوانند با شماره 911، سامانه امداد جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

انتهای پیام/67015/م20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی