به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

باند سرقت در تبریز متلاشی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفتوگو با خبرنگاران اظهار داشت: بر حسب گزارش شهروندان مبنی بر سرقت در چند روز گذشته، عوامل تخصصی کلانتری 24 موضوع را در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: پس از جمعآوری اخبار و اطلاعات و شناسایی سارقان، بلافاصله از مقام قضایی کسب تکلیف شده و طی یک عملیات موفق سارق به هویت معلوم ساکن سردرود دستگیر و به کلانتری دلالت داده شد.

نوروزی گفت: ماموران پس از انجام تحقیقات مقدماتی مجددا با راهنمایی سارق دستگیر شده به محل دپو اموال مسروقه واقع در آدرس محل سکونت سارق دوم به هویت معلوم عزیمت کرده و در نهایت ضمن دستگیری سارق دوم موفق به کشف و ضبط مقادیری مواد مخدر از نوع هروئین شدند.

وی افزود: مقادیر هنگفتی اموال مسروقه از قبیل 12 عدد انواع ضبط و پخش خودرو، سه دستگاه موتورسیکلت، جک خودرو، ترانس برق، پمپ آب و باد، ترانس جوشکاری، چند حلقه لاستیک نو خودرو، سیم و کابل برق، چرخهای خیاطی، چند دستگاه دوربین عکاسی، کارت خوان بانک، مشعل شوفاژ و سایر اقلام دیگر از منزل وی کشف شد.

نوروزی گفت: سارقان به همه سرقتهای اخیر اعتراف کردند و در این راستا تعداد بیش از 10 فقره پروندههای سرقتی حوزه استحفاظی شناسایی و از مالباختگان دعوت شد تا پس از شناسایی اموال به همراه پرونده سارقان به پلیس آگاهی استان انتقال یابند.

انتهای پیام/60002/و20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا