به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

اجرای پروژه‌های رفاهی و درمانی خواسته مردم عسلویه و نخل‌تقی

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، محمدحسن باستی ظهر امروز در حاشیه نشست کمیته پیشگیری از وقوع تخلف در سواحل استان بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نشست به موضوع و مشکلات مربوط به سواحل عسلویه و نخلتقتی پرداخته شده، چرا که وجود تاسیسات عظیم نفت و گازی در کنار این دو شهر میتواند مشکلاتی ایجاد کند.

وی بیان کرد: تاسیسات عظیم نفت و گاز در شهرستان عسلویه، این شهرستان را به منطقهای مهم تبدیل کرده و ما نیز وظیفه داریم از این ظرفیتها حفاظت کنیم.

مدیرکل دفتر فنی استانداری بوشهر گفت: وجود صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در جوار شهرهای عسلویه و نخل تقی موجب شده این دو شهر از موقعیت ویژهای برخوردار باشند و عمده مشکل در این دو شهر نیز آلودگیهای زیست محیطی و مخاطرات مرتبط با آن است.

باستی اظهار داشت: تامین سلامت مردم منطقه از اولویتهاست و اهالی این منطقه نیز خواستار اجرای پروژههایی مرتبط با سلامت و رفاه خود هستند.

وی خاطرنشان کرد: به منظور اجرای پروژههای مختلف صنعتی در عسلویه و نخلتقی از سواحل نیز استفاده شده و با این وجود ضرورت توجه به قوانین مرتبط با استفاده از سواحل نیز باید رعایت شود.

مدیرکل دفتر فنی استانداری بوشهر گفت: طرح تفصیلی شهر عسلویه تصویب شده و با این کار تعیین حوزه نفوذ این شهر با اولویت کاربری مشخص خواهد شد.

باستی گفت: شهرهای ساحلی عسلویه و نخل تقی وضعیت خاصی دارند و اجرای پروژههای عمرانی در این دو شهر باید با توجه به نکات مختلف در ارتباط با صنایع نفت و گاز و سواحل همراه باشد.

انتهای پیام/66006/ب20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا