به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

وضعیت پدافند غیرعامل چهارمحال و بختیاری مطلوب است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، قاسم سلیمانیدشتکی ظهر امروز در نشست کارگروه پدافند غیرعامل استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: دستگاههای اجرایی این استان در اجرای برنامههای پدافند غیرعامل از وضعیت مطلوبی برخوردار هستند.

وی گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل به عنوان یک سند در راستای سند توسعه استان چهارمحال و بختیاری باید با همکاری و مشارکت کمیتههای 11گانه این استان تدوین و با تصویب در سطح استان عملیاتی شود.

سلیمانیدشتکی تأکید کرد: برگزاری رزمایشها و همایشهای علمی برای بررسی آمادگی دستگاههای اجرایی به منظور شناسایی نقاط ضعف و قوت آنها، آموزشهای عمومی و تخصصی، تشکیل قرارگاه پدافند زیستی و همچنین قرارگاه پدافند سایبری از اقدامات مناسب در این حوزه هستند.

این مسئول افزود: در این راستا باید تمام دستگاههای اجرایی استان چهارمحال و بختیاری از ظرفیت و توان خود در مقابله با هجمههای دشمن آگاهی کامل داشته باشند.

وی تصریح کرد: تلاش مسئولان برای آمادگی کامل چهارمحال و بختیاری به منظور مقابله با تهدیدات و آسیبهای احتمالی ادامه داشته، زیرساختهای حساس و مهم این استان شناسایی و در راستای ایمنی و حفظ آنها در برابر آسیبها و کاهش خسارت ناشی از آن مهیا شده است.

استاندار چهارمحال و بختیاری اذعان داشت: فرهنگسازی برای مردم در اولویت کاری ادارهکل پدافند غیرعامل این استان بوده و باید اجرای طرحهای پدافند غیرعامل با مشارکت گسترده مردم صورت گیرد.

سلیمانیدشتکی آشنایی مردم با مفهوم پدافند غیرعامل و رعایت اصول و ضوابط آن در زندگی را ضروری اعلام و خاطرنشان کرد: رسانهها نیز نقش بسزایی برای فرهنگسازی مفهوم، اهداف و کارکرد پدافند غیرعامل در جامعه دارند.

این مسئول گفت: در زمینه آگاهی بخشی به مردم در زمینه پدافند غیرعامل نیاز است تا رسانهها در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشند و عامه مردم را بیشتر در جریان امور قرار دهند تا در این زمینه بتوانیم سریعتر به اهداف از پیش تعیین شده نزدیک شویم. 

انتهای پیام/ 68003/ن۳۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا