به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

هوشیاری مسئولان نسبت به ترویج برداشت‌های نادرست از جایگاه ولایت

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، حجتالاسلام عبدالله حاجیصادقی پیش از ظهر امروز در سومین روز از مراسم عزاداری نیروهای مسلح استان قم که در نمازخانه مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) برگزار شد، هدف بعثت پیامبر اسلام(ص) را آبادی آخرت و دنیا دانست و ابراز کرد: عامل برخی از مشکلاتی که امروزه دیده میشود دوری از خداوند و تکیه بر غیر خداست.

وی اضافه کرد: افرادی که امور زندگی خود را با رضای خداوند پیش ببرند در دنیا و آخرت موفق خواهند بود و به آنچه که نیازمند هستند خواهند رسید.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایجاد سرچشمه بصیرت را یکی از دغدغههای بسیجیان برشمرد و گفت: بصیرت مصداقشناسی و اقدام بهموقع است که میتوان از آن به عنوان یکی از پیچیدگیهای بسیج نام برد.

وی با بیان اینکه دشمن بهدنبال از بین بردن روح و هویت دینی مردم است، عنوان کرد: آنچه که میتواند دشمن را ناامید کند بصیرت است.

حاجیصادقی ادامه داد: بیبصیرتی افراد بسیاری را به گمراهی کشانده است اما ریزشها و غدههای سرطانی برای آزمودن افراد لازم است و امروزه انقلاب اسلامی و هویت دینی که به دنیا صادر شده یکی از دستاوردهای بصیرت است.

وی ترویج معارف دینی برای جوانان را یکی از نیازهای جامعه اسلامی خواند و اضافه کرد: هنگامی که جوانان با معارف دینی آشنایی داشته باشند، جامعه از سلامت مناسبی برخوردار خواهد بود.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر عمل به آموزههای بعثت تاکید کرد و افزود: بعثت پیامبر نعمتی برای انسانهاست و وظایفی را برای افراد مختلف مشخص میکند که باید به این وظایف به خوبی عمل کنند.

حاجیصادقی دفاع از دین و سنگرنشینی نسبت به اسلام ناب را از دیگر وظایف انسان نسبت به بعثت دانست و تصریح کرد: دفاع از دین خدا فصل مشترک اسلام است و اگر لازم باشد امام حسین(ع) نیز باید برای ادامه مسیر بعثت سر خود را فدا کرده و با این امر جایگاه خود را ارتقا دهد.

وی با اشاره به اینکه وظیفه امروزه ما تلاش برای تقویت دین اسلام است خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی تولد جدید اسلام ناب بوده و استکبار نیز به این نتیجه رسیده است که برای مقابله با بیداری اسلامی باید انقلاب اسلامی را از بین ببرد اما این رویا هیچگاه به تحقق نخواهد رسید.

حاجیصادقی با تاکید بر اینکه حضور در راه مستقیم مهم اما مهمتر از آن ماندن در این راه است اظهار کرد: انقلاب موتور محرک اسلام بوده است و حسینی ماندن و حسینی بودن وابسته به ادامه دادن راه امام حسین(ع) است.

وی با بیان اینکه امروزه دشمن در فضای مجازی فعالیتهای گستردهای انجام داده است گفت: دشمن برای خاموش کردن اسلام ناب اسلامهای بدلی را تولید کرده و در حال ترویج آنها است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه مطرح کرد: اسلام ناب به هنرمند ارزشی و غیرارزشی توجه دارد و مسئولان را به ایجاد بسترهای تعالی مردم سفارش میکند.

وی با بیان اینکه دشمن تکفیر را با اهداف کشتار و سوء استفاده از روحیه جهادی برخی از افراطیون ناآگاه ایجاد کرده است عنوان کرد: ولایت فقیه یک مقام معنوی و رهبری سیاسی است و مسئولان نباید اجازه ترویج برداشتهای نادرست از جایگاه ولایت فقیه توسط اسلامهای بدلی را بدهند.

حاجیصادقی یادآور شد: امروزه بصیرت این است که باور کنیم نمیتوانیم دین را حفظ کنیم مگر با حرکت در محور ولایت فقیه، زیرا ولی فقیه تجلی خط امام زمان(عج) است و فرمانبری از رهبر انقلاب در حقیقت فرمانبری از مسلم امام زمان(عج) است که برای ایجاد بسترهای ظهور پرچم انقلاب را به دست گرفته است.

انتهای پیام/78016/ک40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا