به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 4 آبان 1399

قطعا به لیگ دسته 2 صعود می‌کنیم

احمد زنگنهنژاد امروز در گفتوگو با خبرنگار ورزشی فارس در اهواز اظهار کرد: بازیکنان تیم فوتبال فرهنگ رامهرمز از انگیزه بالایی برای کسب پیروزی برخوردارند لذا با انجام بازیهای تدارکاتی و برپایی اردوهای آمادگی، روحیه جنگندگی بازیکنان را بالا بردهایم.

وی افزود: همه تلاش و هدف ما صعود به لیگ دسته دوم کشور است و اگر مشکلات مالی به تیم ضربه نزند قطعا به لیگ دوم صعود میکنیم.

سرمربی تیم فوتبال فرهنگ رامهرمز اضافه کرد: با توجه به اینکه هدف اصلی فرهنگ، امسال صعود به لیگ دسته دوم است باید پاسخگوی تماشاگرهای بسیار این تیم  باشیم و مطمئنم با این روند رو به جلو میتوانیم به لیگ دسته 2 صعود کنیم.

زنگنهنژاد در مورد تیم عنوان کرد: تیم فرهنگ، بازیکنان و مجموعه خوبی دارد و فصل گذشته نیز به عنوان نماینده استان خوزستان خوش درخشید.

وی ادامه داد: اگر کمی باتجربهتر بودیم و بازیکنان را بهطور کامل در اختیار داشتیم، صعود میکردیم.

سرمربی تیم فوتبال فرهنگ رامهرمز خاطرنشان کرد: فرسایشی شدن بازیها، عدم عملی شدن وعدههای مالی، قرعه بد مسابقات، چهار باخت متوالی، جدا شدن مربی بدنساز تیم در نیمه راه و ضعف داوری که بیشترین ضربه را از آن خوردیم از دیگر عوامل صعود نکردن تیم ما بوده است.

زنگنهنژاد، پیرامون آخرین وضعیت تیم فرهنگ رامهرمز گفت: تمرینات را از نیمه دوم مهرماه سال جاری آغاز کردیم و رفته رفته به آمادگی نسبی رسیده در نخستین مرحله از آمادهسازی تیم از بازیکنان زیادی تست گرفتیم.

وی بیان کرد: همچنین چند بازیکن جدید به تیم پارسال اضافه، که تقریبا 90 درصد از بازیکنان فصل گذشته را حفظ کردهایم.

سرمربی تیم فوتبال فرهنگ رامهرمز افزود: علی چراغی از کارون خوزستان، بهنام بیگدلی از امیدهای راه آهن تهران، قادر رشیدی از شاهین رامهرمز، فرشید بهمنی که از بازیکنان آیندهدار فوتبال رامهرمز است به همراه چند بازیکن امید و جوانان در این فصل با پیراهن فرهنگ به میدان میروند.

زنگنهنژاد با اشاره به آغاز رقابتهای لیگ دسته سوم کشور از هشتم دیماه سال جاری تصریح کرد: امسال زمان مناسبی در اختیار تیم فرهنگ بود تا با آمادهسازی مطلوب پا به این رقابتها بگذارد و از اعتبار فوتبال رامهرمز و خوزستان  به عنوان استان فوتبالخیز دفاع کند.

وی از برگزاری دیدارهای تدارکاتی مطلوب در هفتههای اخیر و با تیمهای مطرح استان و کشور خبر داد و گفت: از زمان آغاز تمرینات تاکنون 16 دیدار تدارکاتی برگزار کرده که در روند رشد تیم تاثیرگذار بوده است.

سرمربی تیم فوتبال فرهنگ رامهرمز، درباره گروهبندی و قرعهکشی این تیم در رقابتهای لیگ دسته سوم عنوان کرد: به نظرم قرعه مناسبی داریم و اصلا برایمان مهم نیست که با چه تیمهایی همگروه هستیم زیرا معتقدم با داشتن چنین بازیکنانی هر تیمی مقابل ما قرار بگیرد باید فکر امتیاز را از سرش بیرون کند.

زنگنهنژاد با اشاره به مشکلات بهوجود آمده بین اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال شهرستان خاطرنشان کرد: در مشکل بهوجود آمده بین هیئت فوتبال و اداره ورزش شهرستان ورود نخواهم کرد چراکه زحمات آلبومراد بر هیچکس پوشیده نیست و وی برای بهبود و بهینه امکانات ورزشی شهر تلاش چشمگیری داشتهاند.

وی عنوان کرد: خادمیزاده هم از بزرگان فوتبال این شهر بوده و در جایگاهی نیستم که در ارتباط با بودن یا نبودن وی نظر بدهم اما معتقدم اگر تعاملی صورت بگیرد خیلی از مشکلات فوتبال شهرستان حل خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال فرهنگ رامهرمز عنوان کرد: امیدوارم مسئولان با در اختیار گذاشتن امکانات بیشتر شاهد موفقیت نماینده استان در سطح کشور باشیم.

زنگنهنژاد گفت: به نمایندگی از مجموعه تیم فرهنگ، از حمایتهای حسینی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، آلبومرادی سرپرست اداره ورزش وجوانان، خادمیزاده رئیس هیئت فوتبال و بهویژه بهمئی بهعنوان نماینده شهرستان که با وجود همه مشکلات به مقوله ورزش اهمیت میدهند و چون همیشه از تیم حمایت میکند تشکر و قدردانی میکنم.

انتهای پیام/ 72001/ق40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا