به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

کمیته انطباق فرمانداری لنجان کمک زیادی به تایید مصوبات شورای شهر می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از لنجان، خدامراد صالحی ظهر امروز در نشست کمیته انطباق و بررسی مصوبات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان، اظهار کرد: خوشبختانه اعضای کمیته انطباق فرمانداری شهرستان لنجان کمک زیادی در بحث تفسیر صحیح از قانون، تایید مصوبات شورای شهر و اجرای طرحها و لوایح داشتهاند.

وی افزود: همکاری میان شورای اسلامی شهر، شهرداری و کمیته انطباق فرمانداری به منظور توسعه و عمران شهری در همه زمینهها بسیار حائز اهمیت است.

معاون فرماندار شهرستان لنجان تصریح کرد: اعضای شورای اسلامی و همچنین اعضای کمیته انطباق یکدیگر را یار و همراه هم میدانند و با ارتباطگیری و تعامل بیشتر به اهداف مشترک مانند تطبیق مصوبات شورا با قوانین و همچنین رفع مشکلات مردم اقدامات لازم را به عمل میآورند.

وی اضافه کرد: اصل کمیته انطباق بررسی مصوبات شورا با هدف رسیدن به راهکارها در جهت اهداف مردم است لذا باید با هماهنگی و انسجام مشکلات و مسائل رفع و گام بزرگی برای رفاه و اهداف مردمی به عمل آید.

صالحی خاطر نشان کرد: تلاش اعضای شورای اسلامی شهر این است که مصوباتی را به تصویب برسانند که منطبق با قانون باشد و از طرفی در جهت رضایتمندی شهروندان و ارتقای جایگاه شهرستان باشد که قطعاض اعضای کمیته انطباق هم جز این هدف را دنبال نمیکنند.

به گزارش فارس، در نشست کمیته انطباق و بررسی مصوبات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان تعداد 14 صورتجلسه در قالب 39 مصوبه رسیده از سوی شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و پس اظهار نظر اعضا، تصمیمات لازم اتخاذ و مقرر شد مراتب به شوراهای اسلامی شهرها ابلاغ شد.

انتهای پیام/2301/ل20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی