به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

ضرورت تشکیل کمیته « یاوران وقف» در کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، حجتالاسلام محسن سلیمانی پیش از ظهر امروز در دیدار با آیتالله شیخ مصطفی علما نماینده ولیفقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در نخستین روز از هفته وقف، اظهار کرد: سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم امسال با رویکرد تکریم جامعه قرآنی و یاد و خاطره شهدای مدافع حرم در استان کرمانشاه برگزار شد.

معاون فرهنگی اجتماعی ادارهکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه سطح برگزاری این مسابقات در استان را مطابق با استانداردهای کشور عنوان کرد.

وی تصریح کرد: برگزاری مسابقه مفاهیم عمومی قرآن و شرکت 60 هزار نفری مردم  در این رقابت فضای قرآنی بسیار مناسبی را در استان حاکم کرده بود.

این مسئول به برپایی اردوی جامعه قرآنی در کنار مسابقات قرآن اشاره کرد و گفت: استقبال بینظیر شرکتکنندگان در این دوره از مسابقات بهشکلی بود که سالنهای محل برگزاری مملوء از جمعیت بود.

سلیمانی از توزیع 40 هزار جلد قرآن کریم در بین شرکتکنندگان و اقشار مختلف مردم در سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم در استان کرمانشاه خبر داد و افزود: امسال برای دلجویی از شرکتکنندگان در بخش شکوفهها کار اهدای جوایز به تمامی آنها از سوی این ادارهکل صورت گرفت.

به گفته معاون فرهنگی اجتماعی ادارهکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، برای برگزاری دور بعدی مسابقات قرآن کریم در استان برنامههای بسیار خوبی را در نظر گرفتهایم و درصدد هستیم موسسات قرآنی را نیز به این سمت و سو هدایت کنیم.

وی از نماینده ولیفقیه در استان کرمانشاه خواست که در زمینه احیای موقوفات حوزه علمیه و گسترش آن با استفاده از ظرفیت بسیار مناسب روحانیت در راستای احیای موقوفات و ایجاد وقفهای جدید تلاشهای جدی صورت گیرد.

این مسئول همچنین خواستار تشکیل کمیته یاوران وقف در استان بدون داشتن محدودیت  در راستای ترویج فرهنگ وقف توسط تمام اقشار جامعه شد.

انتهای پیام/2700/ک

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی