به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 5 مرداد 1400

اختصاص 250 میلیون ریال برای کمک به مدارس استثایی استان سمنان

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، حجتالاسلام و المسلمین علی پهلوان ظهر امروز در آستانه شهادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی(ص) به همراه فرماندار سمنان، جمعی از مدیران از دو مدرسه بهزیستی پیام نو و بشارت سمنان بازدید کرد و با تشکیل جلسه در خصوص رفع بخشی از مشکلات این دانشآموزان تصمیم لازم صورت گرفت.

وی در این جلسه گفت: با توجه به سیاستهای سازمان بهزیستی در راستای گسترش بعد نظارتی و ارائه خدمات به افراد زیرپوشش توسط بخش خصوصی، ارائه بخشی از هزینههای درمانی و ایاب و ذهاب دانشآموزان استثنایی و رفع کمبودهای وسایل کمک توانبخشی و کمک آموزشی و اعزام مددکار در قالب کارورزی انجام میشود.

مدیرکل بهزیستی استان سمنان افزود: این اقدام به صورت انجام تفاهمنامه با آموزش و پرورش عملی شده و بخشی از کمکهای بهزیستی به مدارس استثنایی تعلق میگیرد.

پهلوان با بیان اینکه 250 میلیون ریال بابت کمک به مدارس استثایی استان سمنان در نظر گرفته شده است، گفت: ارائه خدمات به این دانشآموزان جزو وظایف بهزیستی است.

در این جلسه با مشارکت یکی از خیران شهرستان سمنان دو کلاس از مدارس پیام نو و بشارت سمنان با هزینهای معادل 100 میلیون ریال هوشمند شد.

همچنین مقرر شد کمک هزینه مادریاران در این مدارس، تامین وسایل کاردرمانی، پرداخت بخشی از هزینههای درمانی، پیگیری آسفالت جلوی مدرسه و تامین لباس و وسایل ورزشی برای دانشآموزان استثنایی و کمک هزینه ایاب و ذهاب با همکاری ادارات انجام پذیرد.

انتهای پیاک/2249/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی