به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

فصل جدیدی از روابط حماس و ایران آغاز شده است/اعراب صرفا نظاره‌گر یهودی سازی قدس هستند

به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، «علی برکت» میگوید سفر اخیر هیئتی از حماس به تهران فصل جدیدی در روابط میان ایران و این سازمان باز کرده است.

برکت جمعه (روز گذشته) با بیان این مطلب، به خبرگزاری «آناتولی» ترکیه گفت: «تهران قول داده به حمایت از مقاومت فلسطین ادامه دهد».

وی افزود: «حماس از حمایت هر کشور مسلمان و عربی از مقاومت فلسطین استقبال میکند. اما متاسفانه اعراب در مقابل یهودیسازی بیتالمقدس از سوی اسرائیل و گسترش غیرقانونی شهرکسازی، صرفا ناظر هستند».

علی برکت گفت:«خواستار حمایت تعدادی از کشورهای عربی از ما و مردممان در مقابل تهاجم اسرائیل شدیم اما هیچ پاسخی دریافت نکردیم. این موضوع ما را وادار کرد تا از سایر کشورهای مسلمان از جمله ایران کمک بخواهیم».

با این حال، این نماینده حماس تاکید کرد، حماس مشتاق برقراری روابط خود با کشورهای عربی و نیز ایران و ترکیه است تا از مقاومت محافظت کند.

اخیرا منابع مطلع از تلاش تخریبی عربستان علیه ایران خبر دادند و اعلام کردند ریاض به حماس پیشنهاد کرده است در مقابل جدایی از ایران، محاصره غزه از طریق مصر و گذرگاه رفح برداشته خواهد شد؛ پیشنهادی که حماس آن را رد کرده است (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 14:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی