به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

تحقق دانشگاه اسلامی آرزوی ما است

معاون فرهنگی وزیر بهداشت:

تحقق دانشگاه اسلامی آرزوی ما است

» سرویس: دانشگاه و حوزه - فرهنگي

معاون فرهنگی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به سند اسلامی شدن دانشگاهها، تصریح کرد: تحقق این سند آرزوی ما و آن چیزی است که انقلاب اسلامی نیز به دنبال آن است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان، دکتر داوود آبادی فراهانی صبح امروز در سیزدهمین همایش دبیران هماندیشی استادان دانشگاههای کشور که در هتل خورشید تابان مشهد به مناسبت هفته وحدت دانشگاه و حوزه برگزار شد، اظهار کرد: اصلاح فرهنگ نیازمند زمانی طولانی است با این حال این مسأله تکلیفی را از ما ساقط نمیکند.

وی ادامه داد: وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات وزارت بهداشت در حوزه نیروی انسانی، خاطرنشان کرد: این مسأله مشکل عمومی کشور است و ما از آذرماه سال گذشته حتی یکی نفر هم استخدام نکردهایم این مسأله به دلیل نامناسب بودن ساختارها است.

فراهانی تصریح کرد: ما تنها قسمتی از وزارت بهداشت نیستیم که پستهای ما در اختیار افراد سازمانی باشد. امروز وزارت بهداشت به 200 هزار نفر حقوق میدهد که بودجه آن از دولت نیست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ما با دست خالی به مبارزه با جنگ نرم رفتهایم، گفت: در بسیاری از مذاکرات ما خواستار جدا شدن بودجه فرهنگی از سایر بخشها بودهایم اما باید توجه داشت که مشکل اصلی ما استراتژیها و راهبردها است.

وی در پایان با بیان اینکه حجاب نامناسب معلول بیهویتی انسانها است، اظهار داشت: برگزاری اردوهای مختلط مشکل ما نیست. اما متأسفانه برخی دانشگاهها در این خصوص با افراط و تفریط کار میکنند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 13:18

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی