به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 15 آذر 1400

جهاددانشگاهی نقش مهمی درکسب وحدت حوزه و دانشگاه دارد ‌

رئیس دانشگاه قم:

جهاددانشگاهی نقش مهمی درکسب وحدت حوزه و دانشگاه دارد

» سرویس: دانشگاه و حوزه - فرهنگي

رئیس دانشگاه قم با بیان اینکه جهاددانشگاهی محور آموزش، پرورش، تهذیب، رشد و تعالی است، گفت: جهاددانشگاهی نقش مهمی درکسب وحدت حوزه و دانشگاه دارد.

حجت الاسلام عسگر دیر باز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، در خصوص فعالیت دبیرخانه دائمی ارتباط حوزه و جهاد دانشگاهی گفت: این اقدامات می تواند راهگشای توسعه تعامل میان حوزه و دانشگاه و بهره گیری از ظرفیت های طرفین باشد.

رئیس دانشگاه قم با بیان ضرورت برگزاری جلسات مشترک در پیگیری این اهداف افزود: باید نشست های مشترکی میان جهاد دانشگاهی و دانشگاه قم و حتی فرهیختگان حوزه برگزار شود تا به تقریب اندیشه و تبادل افکار در استفاده از این ظرفیت های مهم برسیم و به پیشرفت های بالنده تری دست پیدا کنیم.

دیرباز با تاکید بر کاربردی شدن شعار وحدت حوزه و دانشگاه عنوان کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی برای وحدت حوزه و دانشگاه فعالیت های فرهنگی بی شماری انجام شده و در قالب مقالات و کتاب و تولیدات فرهنگی تلاش هایی انجام شد.

وی ادامه داد: باید وحدت میان حوزه و دانشگاه را کاربردی کرد و در هیات های علمی از حضور نخبگان حوزه و دانشگاه بهره گرفت تا بیش از گذشته شاهد تعامل و وحدت میان این دو نهاد علمی باشیم ضمن اینکه جهاد دانشگاهی با فعالیت های خود در این دبیرخانه می تواند پلی میان وحدت حوزه و دانشگاه باشد.

رئیس دانشگاه قم ادامه داد: دبیرخانه دائمی ارتباط حوزه و جهاد دانشگاهی با پرداختن به فعالیتهای مثمر ثمر می تواند جامعه دانشگاهی و حوزوی را در کسب وحدت، انسجام و استفاده از ظرفیت های بالنده حوزه و دانشگاه یاری رساند.

وی انجام مطالعات وسیع و پژوهش را لازمه دست یافتن به دیدگاهی علمی و عملی در هر عرصه ای دانست و گفت: این دبیرخانه می تواند مطالعات و آثار علمی و پژوهشی حوزه و دانشگاه را مورد ارزیابی قرار داده و با استفاده از این آثار به اهداف خود دست پیدا کند.

حجت الاسلام دیرباز در پایان گفت: دانشگاه قم از برگزاری نشست و جلسات همفکری با جهاد دانشگاهی استقبال می کند تا بتوان نگاهی به توانمندی ها، امکانات و نیروها داشته و از ظرفیت دانشگاه و حوزه در جهت نیل به اهداف بهره گرفت.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 13:18

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی