به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 5 مرداد 1400

پوتین: روسیه به مدرن‌سازی ارتش ادامه می‌دهد

پوتین: روسیه به مدرنسازی ارتش ادامه میدهد

» سرویس: بين الملل - فرامنطقه اي

رئیسجمهوری روسیه با افتخار به ظرفیت نظامی کشورش متعهد شد تا برنامه جاهطلبانه مدرنسازی تسلیحاتی روسیه را با تاکید ویژه بر نیروهای استراتژیک اتمی ادامه دهد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، این اقدام در بحبوحه تشدید بنبست میان روسیه و غرب صورت می گیرد.

ولادیمیر پوتین، رئیسجمهوری روسیه در نشست با مقامات ارشد ارتش کشورش گفت: نیروهای اتمی روسیه یکی از عوامل مهم در حفظ تعادل جهانی است که به طور موثر مانع احتمال تهاجمی وسیع علیه روسیه میشوند.

وی افزود: قرار است ارتش 50 موشک بالستیک بینقارهای جدید دریافت کند که نسبت به سال گذشته این تعداد بسیار بیشتر است.

بسیج و تقویت نظامی با وجود مشکلات اقتصادی به وجود آمده برای روسیه در پی تحریمهای غرب علیه این کشور و کاهش قیمت نفت ادامه مییابد. ارزش واحد پولی روسیه در چند روز گذشته به طور چشمگیری کاهش داشت که باعث ایجاد نگرانیها نسبت به تورم شدید و بحران بانکی شده است.

روابط روسیه و غرب در پی الحاق شبه جزیره کریمه و حمایت روسیه از شبهنظامیان حامی مسکو در شرق اوکراین به پایینترین حد خود از زمان جنگ سرد رسیده است.

پوتین گفت: بار دیگر دوست دارم از رهبری نظامی و پرسنل ارتش برای اقدامات صحیح، بادقت و متعادل و همچنین شجاعت و اقدامات حرفهای آنها در جریان الحاق شبه جزیره کریمه تشکر کنم.

وی افزود: تحولات اخیر نشان داد که ارتش روسیه در حال تغییر است و به نیروی مدرنتری قادر به انجام چالشبرانگیزترین وظایف تبدیل میشود.

ولادیمیر پوتین در میان اولویتهای مهم ارتش به برنامه توسعه حضور ارتش روسیه در منطقه شمالگان اشاره کرده و گفت: ما قصد شرکت در نظامیگری منطقه شمالگان را نداریم. اقدامات ما در این منطقه محدود و منطقی اما برای تضمین ظرفیت دفاعی روسیه ضروریست.

پوتین

پوتین

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 13:16

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی