به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

«رادیو هفت» اولین پنجشنبه زمستان را جشن می‌گیرد

«رادیو هفت» اولین پنجشنبه زمستان را جشن میگیرد

» سرویس: فرهنگي و هنري - تلويزيون و راديو

امسال برنامه تلویزیونی «رادیو هفت» ویژهبرنامه شب یلدا ندارد و برنامه ویژه آغاز زمستانش را در اولین پنجشنبه زمستان روی آنتن شبکه آموزش خواهد فرستاد.

منصور ضابطیان، تهیهکننده و کارگردان «رادیو هفت» در گفتوگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، درباره برنامه ویژه زمستان «رادیو هفت» اظهار کرد: تغییرات فصلها همیشه برای ما در «رادیو هفت» مهم بوده است. چراکه یکی از هدفهای اصلی «رادیو هفت» همیشه این بوده که آدمها را به خودشان یادآوری کند. به نظر من تغییر فصلها یکی از ابتکارات خداوند است؛ برای اینکه ما از یکنواختی و کسالت فاصله بگیریم و ما باید این تغییر فصل را به خودمان یادآوری کنیم.

او در ادامه گفت: ما برای آغاز فصل زمستان هم مثل هر سال تغییراتی در برنامه میدهیم و ویژهبرنامه داریم. ما هر سال در شب یلدا این ویژهبرنامه را داشتیم. امسال به حرمت اینکه شب یلدا بین روز رحلت پیامبر (ص) و روز شهادت امام رضا (ع) است، طبیعتا ما نمیتوانیم برنامهای را که میخواهیم، در این شب داشته باشیم. خود ما هم درگیر مراسم سوگواری هستیم. به همین دلیل برنامه خود را به اولین پنجشنبه زمستان که چهارم دی ماه است، منتقل کردهایم. این برنامه درباره شب یلدا نیست، ولی برنامهای است برای شروع فصل زمستان که امسال خوشبختانه شروع فصل زمستان همزمان شده با شروع ماه ربیعالاول که برای ما مسلمانها ماه خاصی است و ارزش و اعتبار خاصی دارد؛ چون در این ماه حضرت رسول اکرم (ص) به دنیا آمدهاند.

ضابطیان در پشت صحنه رادیو هفت

ضابطیان همچنین تشریح کرد: ما امسال در اولین پنجشنبه زمستان، حلول زمستان را جشن می گیریم. در این برنامه مجموعهای از ترانههای جدید را میشنویم که برای نخستین بار پخش میشود در این برنامه. همه این ترانهها تقریبا در ارتباط با فصل زمستان، برف و موضوعاتی مثل این هستند. در بخشی دیگر هم یک بیست سؤالی برای برخی هنرمندان داریم.

ضابطیان پشت صحنه رادیو هفت

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 13:15

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا