به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

فیلم‌های تلویزیون در ایام عزاداری

فیلمهای تلویزیون در ایام عزاداری

» سرویس: فرهنگي و هنري - تلويزيون و راديو

فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «مختارنامه (صلح سرخ)»، «انتهای یک رویا»، «ستاره سهیل»، «روز یلدا شب چله»، «چراغ»، «برگهای پاییزی»، «پریشانی»، «آقای مهربان»، «تنهاترین سردار»، «مسافر باران»، «شب نشینی»، «حوض نقاشی»، «در هستی» و «کرمهای شب تاب» یکشنبه - 30 آذر ماه - از شبکههای سیما روی آنتن می رود.

شبکه یک سیما

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، فیلم سینمایی «مختارنامه (صلح سرخ)» به کارگردانی داوود میرباقری و با بازی فریبرز عرب نیا، امین زندگانی، نسرین مقانلو و رضا رویگری ، یکشنبه 30 آذر ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می شود.

در این قسمت ماجرای صلح امام حسن (ع) و شهادت آن حضرت به دست همسرش با زهر به نمایش در میآید.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «انتهای یک رویا» به کارگردانی استفن چو، یکشنبه - 30 آذر ماه - ساعت 9 صبح در قالب برنامه «سینما صبحانه» از شبکه دو سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم به تهیهکنندگی پو چو چوئی آمده است: شیائو دی پسر خردسالی است که مادر خود را از دست داده و به همراه پدرش در خانه ای محقر زندگی میکند. پدر شیائو کارگر ساختمانی است و به سختی مخارج تحصیل فرزندش را تامین می کند. شیائو در مدرسه دانش آموز منزوی و گوشه گیری است که علاوه بر بچه ها، یکی از معلمان بد اخلاق مدرسه نیز همیشه او را به خاطر لباس های کهنه و کثیفش سرزنش میکند. تنها یکی از معلم های خانم و تعداد معدودی از دانش آموزان خود را دوست و پشتیبان شیائو می دانند. تعدادی از بچه های متمول مدرسه ربوت اسباب بازی زیبایی به نام سی جِییک را خریداری کرده اند و آن را به مدرسه می آورند. شیائو نیز دوست دارد چنین اسباب بازیهایی داشته باشد، ولی ...

فیلم تلویزیونی «ستاره سهیل» به کارگردانی امیر قویدل، یکشنبه 30آذر ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما روی آنتن میرود.

فیلم به تهیهکنندگی اکبر تحویلیان روایت کننده داستان زندگی اویس قرنی یکی از صحابه گرانقدر پیامبر اسلام (ص) می باشد که در سرزمین یمن زندگی می کرده است. این فیلم روایت کننده وضعیت سیاسی و اجتماعی یمن و مدینه قبل از ظهور اسلام است و همچنین وضعیت حکومت یمن که خراجگزار ایران بوده را به تصویر می کشد.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «روز یلدا شب چله» به کارگردانی سید مجید موسویان، دو بامداد روز یکشنبه - 30 آذر ماه - از شبکه سه سیما پخش میشود.

این تلهفیلم به ماجرای پیرزن تنهایی به نام یلدا میپردازد که دچار بیماری آلزایمر شده است. دختر و پسر یلدا، او را به همسایه سپردهاند. رادیو اعلام میکند که امروز بلندترین شب سال یعنی شب یلداست و یلدا به یاد میآورد که شب تولدش است. از خانه بیرون میزند.

آشا مهرابی، فهیمه امن زاده و مریم سرمدی در فیلم سینمایی «روز یلدا شب چله» به تهیه کنندگی پیمان جعفری بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «چراغ» به کارگردانی اصغر دهقان و تهیهکنندگی شاهین اسماعیلی ، یکشنبه - 30 آذر ماه - ساعت 10 از شبکه سه سیما بازپخش خواهد شد.

در خلاصه این فیلم با بازی ثریا قاسمی، حسن اسدی و مجید واشقانی آمده است: فریدون که اعتیاد به مواد مخدر دارد برای خرج مواد خود هرچیزی که در خانه هست را میفروشد. آخرین چیزی که در خانه میتواند بفروشد یک چراغ گرد سوز قدیمی است و وقتی مادر پیرش متوجه میشود که او قصد فروش این چراغ را دارد، چراغ را به حسینیه محل برای احداث درمانگاه هدیه میکند. وقتی فریدون متوجه قضیه میشود برای پس گرفتن چراغ از حسینیه نزد روحانی محل می رود، ول ...

فیلم سینمایی «برگ های پاییزی» به کارگردانی مهدی رمضانی، یکشنبه، 30 آذر ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: غلامرضا که در کار ساخت و ساز است وقتی متوجه می شود که چند خیر در محل تصمیم دارند تا یک حسنیه بسازند و به دنبال یک پیمانکار معتبر هستند، تصمیم می گیرد تا با ادعای نزدیکی به خاندان اهل بیت و امام حسین (ع) خود را انسان موجهی نشان دهد تا کار را به او بدهند. اما در همین بین ... .

میرطاهر مظلومی، افشین سنگ چاپ و رضا بنفشه خواه در این فیلم به تهیه کنندگی منصور بافنده به ایفای نقش پرداخته اند.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «پریشانی» به کارگردانی علی توکلنیا، یکشنبه، 30 آذر ماه ساعت 20 و 30 دقیقه از شبکه چهار سیما پخش میشود.

در این فیلم با بازی مریلا زارعی، شهراد وثوقی، عسگر قدس، بهروز خوش فطرت و خسرو جوادی می بینیم: مهتاب، زنی حدود 35 ساله و مادر دو فرزند (کیان و شکوفه) است. وی به تازگی دوران سوگ پدر را پشت سر گذاشته است. پدر که خطاط معتقدی بوده است، اخیراً به طور ناگهانی، در سانحة تصادف در راه زیارت امامزادهای در دل جاده، کشته شده است و این مرگ غیرمنتظره و عدم همراهی پدر در این سفر، احساس گناهی را در مهتاب پدید آورده است. همسر او، احسان که استاد فیزیک است، به دستور پزشک معالج مهتاب، خانهای بزرگ در یکی از باغات اطراف تهران خریداری می کند. ورود آنها به خانة ویلایی باعث بروز آشفتگیهایی در مهتاب می شود. مهتاب گاهی حس می کند که غریبه ای در خانه حضور دارد و این غریبه، پیرمردی است که شعر می گوید.

شبکه تهران سیما

انیمیشن «آقای مهربان» به کارگردانی علیرضا گلپایگانی، یکشنبه، 30 آذر ماه ساعت 9 از شبکه تهران پخش خواهد شد. داستان درباره یک شکارچی است که برای دریافت پول زیاد از حاکم، قصد پیشکش کردن شکاری به او دارد.

فیلم سینمایی «تنهاترین سردار» به کارگردانی مهدی فخیمزاده و تهیهکنندگی سید غلامرضا موسوی، یکشنبه، 30 آذر ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش میشود.

داستان مدت خلافت شش ماهه امام حسن (ع) تا فتنه های معاویه در جنگ با او و تا شهادت شدن ایشان را روایت می کند.

فیلم تلویزیونی «مسافر باران» به کارگردانی داریوش یاری و تهیه کنندگی محمد یاوری، یکشنبه 30آذر ماه ساعت 20:45 از شبکه تهران پخش می شود.

«مسافر باران» داستان جوانی به نام داوود را روایت می کند که پی می برد مسعود، شریک و پسر خاله اش، تمام موجودی حساب مشترک شان را خالی کرده و قصد فرار از کشور را دارد. داوود که با گروهی از طلبکارانش روبه روشده، همراه با همسرش سیما می گریزد و در این بین می فهمد که ...

امیر آقایی، آرام جعفری، مینا جعفرزاده، بهمن زرین پور، مهدی فقیه و رامین راستاد از جمله بازیگران این فیلم هستند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «شب نشینی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی و تهیه کنندگی مهدی شفیعی، یکشنبه 30 آذر ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: زنگ انشاء بهانه‏ای می‏شود برای رجعت به دوران گذشته، بهروز خاطره‏ای از زبان پدرش را بازگو می‏کند، دو نوجوان (محمدعلی و قدرت) که صبح در مدرسه با هم دعوا کرده‏اند شب هنگام همراه خانواده به دیدار یکدیگر می‏روند، محمدعلی که به اجبار پدر، خانه قدرت رفته است، پشیمان از کرده خویش است، و این دیدار محملی می‏شود برای یاد کردن زمان گذشته خان بابا پدر بزرگ قدرت همه را به دور خود جمع می‏کند و برای آن‏ها قصه‏ای را تعریف می‏کند، قصه دو دوست صمیمی به نام‏های قباد و جهانگیر، که طی حادثه‏ای راهزنان قباد را می‏ربایند و جهانگیر برای نجات قباد جان خود را به خطر می‏اندازد و بالاخره ...

علیرضا فیروزه، فاطمه دلیریساولی و سمیرا قربانی کریم در فیلم تلویزیونی «شب نشینی» از تولیدات صداوسیمای مرکز خراسان شمالی ایفای نقش کرده اند.

شبکه آموزش سیما

فیلم سینمایی «حوض نقاشی» به کارگردانی مازیار میری، یکشنبه، 30 آذر ماه ساعت 10 صبح از شبکه آموزش سیما پخش می شود .

در خلاصه داستان فیلم با بازی شهاب حسینی، نگار جواهریان و فرشته صدرعرفائی آمده است: رضا نعمت اللهی و مریم زوجی با معلولیت ذهنی هستند که یک پسر ده ساله به نام سهیل دارند که از والدینش بیزار است. او مدتی را در منزل مرضیه ناظم مدرسه میگذراند تا وقتی که دلش برای پدر و مادرش تنگ میشود.

شبکه پویا

فیلم سینمایی «دُر هستی» به کارگردانی حمید رنجبران و به تهیه کنندگی مرکز پویانمایی صبا یکشنبه - 30 آذر ماه - ساعت 13 از شبکه پویا پخش می شود.

ماجرای زندگی رسول خدا (ص) از کودکی زمانی که پدر و مادرشان را از دست میدهند، روایت میشود. نگهداری حلیمه و عبدالمطلب از ایشان، وقایع دوران کودکی و جوانی و سپس ماجرای ازدواج ایشان با حضرت خدیجه (س) نیز به تصویر کشیده شده است.

انیمیشن «کرم های شب تاب» یکشنبه 30 آذر ماه ساعت 20 از شبکه پویا روی آنتن می رود.

شبکه نمایش

فیلم های سینمایی «نردبان 49»، «سکوت دریا»، «پاریس تا پاریس»، « شرلوک هلمز (بانکدار کور)»، «فرزند لازاروس» یکشنبه، 30 آذر ماه ساعت 11:30،14:30، 17:30، 20:30 و23:30 از شبکه نمایش پخش می شود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 13:15

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی