به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

آزادی بیش از 100 زندانی جرائم غیرعمد

آزادی بیش از 100 زندانی جرائم غیرعمد

» سرویس: معارف و حقوق - حقوقي و قضايي

مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل گفت: با کمک و مساعدت ستاد مردمی دیه، ۱۱۷نفر از زندانیان جرائم مالی غیرعمد استان آزاد شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فتحی مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل در جلسه انجمن حمایت زندانیان شهرستان پارس آباد، بیان کرد: این محکومان از محل اعتبارات ستاد دیه و کمکهای افراد خیر و نیکوکار از زندان آزاد شدند.

وی با بیان اینکه زندانیان نیز جزو شهروندان جامعه هستند، اظهار کرد: افرادی که خواسته یا ناخواسته در جامعه مرتکب جرم شدهاند و در زندان نگهداری میشوند جزو شهروندان جامعه هستند و ما باید رفع مشکلات و نیازهای آنان و خانواده هایشان تلاش کنیم.

وی، آمار ورود و خروج زندانهای استان را سالانه ۱۰ هزار نفر اعلام کرد وگفت: به لحاظ پایبندی خانوادهها به آموزههای دینی، میزان جرم و جنایت و آمار زندانیان اردبیل در مقایسه با بسیاری از استانهای کشور پایین است.

وی، ترویج شعائر و ارزشهای دینی و کمک مادی و معنوی به خانوادههای زندانیان را در کاهش آسیبهای اجتماعی حائز اهمیت دانست و افزود: با زندانی شدن سرپرست یک خانوار، اعضای آن خانواده در معرض انواع آسیبها قرار میگیرد و این برای جامعه نیز تبعاتی در پی دارد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 13:14

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا