به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

گودرزی: واترپلوی ایران دوباره زنده شده است

گودرزی: واترپلوی ایران دوباره زنده شده است

» سرویس: ورزشي - نهادهاي ورزشي و ساير

وزیر ورزش و جوانان گفت: با تلاشهای رضوانی به عنوان رئیس فدراسیون و سایر همکارانش رشته واترپلو مجدداً زنده شده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، محمود گودرزی که برای تماشای مسابقه واترپلوی جام باشگاه های آسیا در مجموعه ورزشی شیرودی تهران حضور پیدا کرده بود، در این باره اظهار کرد: واترپلو توانمندی و پتانسیل خوبی در ایران دارد. واترپلوی ایران جایگاه خوبی در آسیا داشت که متاسفانه در سال های اخیر افول کرده بود و روز به روز ضعیفتر میشد؛ اما حالا با تلاشهای رضوانی به عنوان رئیس فدراسیون و سایر همکارانش این رشته مجدداً زنده شده است.

وی ادامه داد: امیدوارم روند رو به رشد واترپلوی ایران ادامه داشته باشد و واترپلو بتواند به جایگاه اصلی خود که قهرمانی در آسیا است برسد و پس از آن به فکر سکوهای جهانی باشیم. خوشبختانه در گزارشی که به من داده شد در بخش تیم ملی واترپلوی جوانان هم تلاشهای خوبی صورت گرفته است و استعداد و پشتوانه خوبی در این ورزش داریم.

وزیر ورزش و جوانان درباره مشکل ترخیص تجهیزات فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو از گمرک گفت: مکاتباتی با وزیر اقتصاد انجام خواهیم داد. البته رئیس کنفدراسیون شنای آسیا در بازی های آسیایی هم قولهایی داد که به ایران بیشتر از گذشته توجه کند. امیدوارم بتوانیم تجهیزاتی که در گمرک مانده است را هم آزاد کنیم تا استخرها و اماکن ورزشی فدراسیون کاملا تجهیز شود.

گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: در رشته های پایه و آبی با توجه به محدودیت های بودجه، برخی مشکلات طبیعی است و ما آن را درک می کنیم اما خوشبختانه رضوانی(رئیس فدراسیون) تلاش میکند با کمک اسپانسرها واترپلو را توسعه دهد. با تلاش های زیادی که صورت می گیرد امیدوارم این ورزش جایگاه اصلی خود را در آسیا و جهان بدست آورد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 13:11

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا