به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

برد تیمهای حدادی و کامرانی در لیگ بسکتبال چین

برد تیمهای حدادی و کامرانی در لیگ بسکتبال چین

» سرویس: ورزشي - توپ و تور

در ادامه لیگ بسکتبال چین ملی پوشان ایران درخشیدند و تیمهای مهدی کامرانی و حامد حدادی برنده شدند اما تیم ارسلان کاظمی شکست خورد.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابتهای لیگ بسکتبال چین تیمهایی که ملیپوشان ایران را در اختیار دارند به مصاف حریفان رفتند. جیانسو تنگشی که مهدی کامرانی را در ترکیب خود دارد به مصاف فوجیان تیم سابق صمد نیکخواه بهرامی رفت و با نتیجه 128 بر 123 به برتری رسید.

کامرانی در این مسابقه 44 دقیقه و 40 ثانیه در میدان بود و کارش را با 12 امتیاز، 6 ریباند، 8 پاس منجربه گل و 3 توپربایی به پایان برد. کامرانی بیشترین پاس منجر به گل در این مسابقه را داشت.

شینگدائو با حامد حدادی به مصاف جیانگسو رفت و با نتیجه 133 بر 115 برنده شد. حدادی ارزشمندترین بسکتبالیست آسیا در این مسابقه 36 دقیقه و 51 ثانیه بازی کرد و کارش را با 26 امتیاز، 16 ریباند، 3 پاس منجربه گل و 7 بلاک به پایان برد. حدادی با این دبل دبل نقش زیادی در برد تیمش داشت و دومین بازیکن امتیازآور تیمش و بهترین ریباندر میدان نام گرفت. او بیشتری بلاک را نیز به نام خودش ثبت کرد.

چونگ پینگ دیگر تیم چینی است که ملیپوشی ایرانی دارد و با ارسلان کاظمی وارد رقابتها میشود. این تیم در مصاف با ژین جیانگ 111 بر 95 تن به شکست داد. ارسلان کاظمی در این مسابقه 36 دقیقه و 49 ثانیه در میدان بود و 7 امتیاز، 17 ریباند، 2 پاس منجربه گل و یک توپربایی به نام خود ثبت کرد. او نیز بهترین ریباندر میدان بود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 13:11

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی