به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

جلسه کمیته انضباطی فدراسیون کاراته بدون حضور خاطیان

جلسه کمیته انضباطی فدراسیون کاراته بدون حضور خاطیان

» سرویس: ورزشي - كشتي، رزمي

سرانجام جلسه کمیته انضباطی فدراسیون کاراته برگزار شد اما نفراتی که در این مدت حواشی زیادی را بوجود آورده بودند، در این جلسه حضور نداشتند.

به گزارش ایسنا، بعد از بازگشت کاراته از مسابقات قهرمانی جهان در آلمان، برخی ملی پوشان، اعضای کادر فنی و مسئولان فدراسیون علیه همدیگر صحبت کردند. بعد از این حواشی فدراسیون از احضار خاطیان به کمیته انضباطی خبر داد اما این جلسه برگزار نشد تا اینکه سرانجام بعد از یکماه، جلسه اولیه کمیته انضباطی برای معرفی اعضای این کمیته برگزار شد اما هنوز از برگزاری جلسه نهایی برای رسیدگی به گفته های ملی پوشان خبری نیست!

این جلسه با حضور علیرضا سمندر رئیس، محسن آشوری دبیر و عشرت شاهمحمدی نایب رئیس بانوان فدراسیون و همچنین نمایندگان دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی، حقوقی، دفتر ارزیابی عملکرد و حراست وزارت ورزش و جوانان برگزار و در مورد اصلاح آیین نامه، ترکیب اعضا و زمان برگزاری جلسات کمیته انضباطی بحث و تبادل نظر شد.

بعد از این جلسه قرار شد کمیته انضباطی فدراسیون کاراته با ترکیب هادی شوشتری به عنوان رئیس و علیرضا سمندر، محسن آشوری، نمایندگان دفتر امور مشترک فدراسیون ها، دفتر حقوقی و دفتر ارزیابی عملکرد و حراست وزارت ورزش و جوانان و همچنین مسئولین کمیته های فنی، داوران و مربیان فدراسیون کاراته، 2 نفر خبره و عشرت شاهمحمدی(در موارد مرتبط با بانوان) به عنوان اعضا تشکیل شود.

همچنین قرار بر این شد تا با توجه به موضوع جلسات کمیته انضباطی، سرپرستان اردو، مسابقات و باشگاه ها به عنوان مطلع دعوت شوند.

تصمیم گرفته شده است که جلسات کمیته انضباطی در صورت لزوم از این پس، روزهای دوشنبه بعدازظهر برگزار شود.

نکته جالب در تشکیل این کمیته این است که هنوز از برگزاری جلسه برای رسیدگی به حواشی بوجود آمده بعد از مسابقات قهرمانی جهان و احضار خاطیان خبری نیست!

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 13:11

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی