به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

اعطای تسهیلات به صنعتگران صنایع دستی کرمان

اعطای تسهیلات به صنعتگران صنایع دستی کرمان

» سرویس: استان ها - کرمان

مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: به 500 نفر از صنعتگران صنایع دستی استان کرمان تسهیلات ارائه می شود.

"علی مهاجری" در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کویر، با اعلام این خبر گفت: به 500 نفر از صنعتگران صنایعدستی استان کرمان مبلغ 4 میلیون تومان تسهیلات ارائه میشود.

وی با اشاره به اینکه از بین این 500 نفر 300 نفر از کرمان و مابقی از شهرستانها هستند، افزود: کسانیکه مشمول این طرح هستند که دارای کارت شناسایی و از متقاضیان تسهیلات سال 1390 باشند.

مهاجری با بیان اینکه این اعتبار از محل اعتبارات مشاغل خانگی به صنعتگران اعطا میشود، تصریح کرد: این تسهیلات جهت احیاء و کاربردی تر شدن صنایع دستی و هنرهای سنتی هر استان در نظر گرفته شده است.

مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه سیاست سازمان میراث فرهنگی احیاء و توسعه صنایع دستی کشور است، خاطرنشان کرد: برای دست یابی به جایگاه مطلوب صنایع دستی در بازارهای جهانی، باید پای هنرمند به بازارهای صنایعدستی باز شود که امیدواریم با ارائه اینگونه تسهیلات بتوانیم تا حدودی به هنرمندان کمک کنیم.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 13:09

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی