به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 4 آبان 1399

برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآنی اوقاف در اردبیل

برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآنی اوقاف در اردبیل

» سرویس: استان ها - اردبيل

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل از برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن کریم در اردبیل خبر داد.

حجت الاسلام جواد میرزایی، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل در حاشیه برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن کریم در محل امامزاده سید صدرالدین اردبیل در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینکه مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم اداره کل اوقاف و امور خیریه در دو سطح زیر شانزده سال و بالای شانزده سال در دو بخش برادران و خواهران برگزار میشود، افزود: در این دوره از مسابقات منتخبان اول تا سوم رشتههای قرائت، ترتیل و حفظ قرآن کریم برای راهیابی به مرحله کشوری رقابت میکنند.

وی با بیان اینکه سعی داریم کیفیت مسابقات قرآنی را در استان افزایش دهیم، تصریح کرد: در این دوره از مسابقات علاوه بر حضور داوران استانی، از یک داور خارج از استان نیز استفاده شده است.

میرزایی با اشاره به محل برگزاری مسابقات قرآنی در اردبیل، خاطرنشان کرد: مسابقات بالای شانزده سال برادران در امامزاده سید صدرالدین و زیر شانزده سال در مسجد قدس و بالای شانزده سال خواهران در حسینیه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و زیر شانزده سال در بیت الرضای مسجد قدس برگزار شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل ضمن اظهار تأسف از میزان کم موقوفه قرآنی در استان و با بیان اینکه هزینه مسابقات قرآنی از محل موقوفههای قرآنی پرداخت میشود، افزود: اگر واقفی برای قرآن وقف کند می توانیم سطح کیفی و کمی مسابقات را در استان ارتقا دهیم.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 13:09

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا