به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

افزایش 3 برابری اوراق مشارکت متروی کرج

افزایش 3 برابری اوراق مشارکت متروی کرج

» سرویس: استان ها - البرز

عضو شورای اسلامی شهر کرج از موافقت معاونت برنامهریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری با افزایش سه برابری اوراق مشارکت خط 2 متروی این کلانشهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه البرز، فاطمه آجرلو، امروز(29آذر)، در جمع خبرنگاران گفت: تا پایان سال 94، مترو کرج در کنار اتوبوس و تاکسی در ناوگان حمل و نقل عمومی ایفای نقش خواهد کرد.

وی افزود: به دنبال رایزنیهای صورت گرفته و چند دور مذاکرات فشرده مدیریت شهری و استانداری با معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهوری، موافقت این معاونت برای افزایش سقف ریالی اوراق مشارکت خط 2 متروی کرج از یکصد میلیارد کنونی به سیصد میلیارد تومان جلب شد که به دلیل شرایط اقتصادی کشور و بالا بودن رقم، اوراق مذکور در سه مرحله یکصد میلیارد تومانی از طریق بانک عامل منتشر و در اختیار متقاضیان قرار میگیرد.

آجرلو خاطرنشان کرد: پروژه مترو کرج در مقایسه با دیگر کلانشهرها از پیشرفت فیزیکی لازم برخوردار نیست و روند افزایشی ترافیک و آلودگی هوا، ضعف زیرساختهای حمل و نقل عمومی را گوشزد میکند.

وی در پایان ضمن انتقاد شدید از شرکت بهرهبرداری متروی تهران به دلیل استفاده از دو رام قطار که توسط سازمان قطار شهری کرج و حومه خریداری شده، اما توسط متروی پایتخت مورد بهرهبرداری قرار گرفته است، از پیگیری ویژه موضوع از کانال استانداری البرز خبر داد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 13:09

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی