به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

دبیرکل فدراسیون بین المللی جمعیت‌های صلیب‌سرخ و هلال‌احمر مطرح کرد: بهره‌مندی از توانمندی‌های هلال‌احمر ایران در حوزه آموزش

دبیرکل فدراسیون بین المللی جمعیت‌های صلیب‌سرخ و هلال‌احمر تاکید کرد: تعهد می‌کنیم تا از توانمندی‌های مرکز آموزش بین‌المللی هلال‌احمر ایران بهره‌بری استراتژیک و ارزشمندی داشته باشیم.

به گزارش ایلنا؛ الحاج آمادو گوئیه سی در پایان سفر سه‌روزه خود به ایران در جمع خبرنگاران گفت: زمینه‌های مشخصی برای همکاری فدراسیون بین‌المللی با جمعیت هلال احمر ایران وجود دارد که نمونه آن بهره‌مندی از توانمندی‌های ارزشمند هلال‌احمر ایران در حوزه آموزش است.

وی افزود: در زمینه ظرفیت‌سازی و آموزش، امکان استفاده بهتر از مرکز آموزش بین‌المللی هلال‌احمر ایران وجود داشته و مورد بررسی قرار می‌گیرد تا به کمک هلال‌احمر ایران بتوانیم سطح آموزش در سایر جمعیت‌های ملی را افزایش دهیم.
دستاوردهای ایران در مدیریت بحران و کاهش خطرپذیری در اختیار سایر کشورها قرار خواهد گرفت

دبیرکل فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب‌سرخ و هلال‌احمر با اشاره به این که هم‌اکنون از توانمندی ایران در حوزه کاهش خطر پذیری و مدیریت بحران استفاده می‌شود، اظهار کرد: برنامه ای در این زمینه در حال اجرا است و ۵ کشور دیگر نیز در این زمینه مشارکت دارند و امیدواریم نتایج ثمربخشی از این برنامه حاصل شده و مستندات آن در اختیار سایر جمعیت‌های ملی قرار گیرد.

وی با اشاره به ابعاد کیفیت منابع انسانی و رهبری سازمانی در هلال‌احمر ایران، اذعان کرد: در جمعیت هلال احمر ایران کیفیت مدیریت در همه سطوح با کیفیت بالایی در حال اجرا بوده و این مهم به خوبی در نحوه عملکرد زیرمجموعه‌ها قابل مشاهده است.

ادامه همکاری‌های لجستیکی و پشتیبانی با هلال‌احمر ایران

الحاج سی با بیان این که همکاری‌های فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب‌سرخ و هلال‌احمر با هلال‌احمر ایران در حوزه های آموزش، پشتیبانی و لجستیک ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: ظرفیت خوبی در حوزه لجستیک و تولید اقلام امدادی در ایران وجود دارد و فدراسیون بین‌المللی هم قصد دارد تا از این ظرفیت‌ها به شکل سیستماتیک استفاده کند.

وی همچنین با اشاره مقبولیت بالایی که دکتر محمد فرهادی در هیات حاکمه فدراسیون بین المللی جمعیت‌های صلیب‌سرخ و هلال‌احمر دارد، اظهار کرد: دکتر فرهادی نه فقط در ایران، بلکه در سطح بین‌المللی هم محبوبیت و مقبولیت بسیاری دارد و در هیات حاکمه فدراسیون نقش محوری ایفا می‌کند.

فرهادی رهبرو مدیری با کفایت در هیات حاکمه فدراسیون است

دبیرکل فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب‌سرخ و هلال‌احمر افزود: همه اعضای فدراسیون به ویژه هیات حاکمه به دکتر فرهادی به عنوان فردی مطمئن و موثر، قابل اعتماد، موثر، رهبر و مدیری باکفایت نگاه کرده و همواره در موقعیت‌های مهم از او بهره می‌برند.

وی به خدمات داوطلبانه در ایران اشاره و اظهار کرد: جدای از منشا، پایگاه جغرافیایی و ملی، خدمات داوطلبانه در همه نقاط دنیا ارائه می‌شود؛ اما بر خلاف سایر کشورها که در جذب و حفظ داوطلبان خود مشکل دارند، هلال‌احمر ایران افتخار دارد که ۲ میلیون داوطلب را پشتیبان خود دارد.

حامی و پشتیبان هلال‌احمر ایران در تامین نیازهای آن خواهیم بود

الحاج سی در پاسخ به نحوه کمک فدراسیون به رفع برخی نیازهای هلال‌احمر ایران به ویژه در تقویت ناوگان امداد هوایی با اشاره به این که تعامل میان فدراسیون و جمعیت هلال‌احمر ایران دوسویه است، گفت: ما می‌خواهیم که هم دریافت‌کننده کمک‌های هلال‌احمرایران باشیم و هم هر زمان که هلال‌احمر ایران نیاز داشت کمک‌کننده آنها باشیم و قطعا ما همواره از عضو خود حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد.

وی درباره تحولات منطقه و کمک تسهیل انجام کمک‌های سایر کشورها و فدراسیون بین‌المللی به کشورهای درگیر جنگو درگیری، توضیح داد: فدراسیون همواره با قدرت تمام برای کمک به کشورهای دیگر فعال بوده و از کمک‌های انسان دوستانه همه کشورها استقبال کرده است، با همه اینها هرگز نمی‌گوییم ه کارهای ما همیشه و همواره به خوبی پیش رفته است و ما هم با مشکلاتی مواجه بوده‌ایم.

دبیرکل فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب‌سرخ و هلال‌احمر با اشاره به از دست رفتن ۴۷ عضو داوطلب فدراسیون در جنگ سوریه و فوت ۲ داوطلب دیگر به علت ابتلا به ابولا، عنوان کرد: لذا ضروری است تا همواره با آمادگی بیشتر و شناخت بهتر به رفع مشکلات کمک کنیم و با برنامه‌های درازمدت همه تلاش خود را برای حفظ فضای آرام و ایمن برای اعضا و به ویژه داوطلبان خود به کار بندیم.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 29-09-1393, 12:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا