به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

کشف زمین خواری 250 میلیاردی

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان از کشف زمین خواری با ارزش 250 میلیارد ریال در گرگان خبر داد.

سرهنگ علی اکبرجاویدان اظهار کرد: در پی وصول پرونده ای از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گرگان مبنی بر شکایت اداره منابع طبیعی این شهرستان از فردی به اتهام تصرف عدوانی یک قطعه زمین از اراضی ملی واقع در روستای توشن، موضوع در دستور کار مأموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات مأموران مشخص شد فرد مورد نظر به همراه دیگر ورثه دارای بیش از 130 هزار متر مربع زمین در خارج از بافت مسکونی روستای توشن است که پس از فوت پدرشان در اختیار آنان قرار گرفته است.

جانشین فرماندهی انتظامی گلستان خاطر نشان کرد: در بازدید میدانی مأموران پلیس آگاهی به همراه نماینده اداره منابع طبیعی و بررسی نقشه‌های هوایی و نقشه‌های اجرایی ماده دو مشخص شد 54 هزار و 423 متر مربع از زمین‌های مربوطه جزء اراضی ملی است و نامبرده به همراه ورثه بدون اخذ مجوز و استعلام از مبادی ذیربط اقدام به قطعه بندی و فروش اراضی کرده است.

سرهنگ جاویدان بیان کرد: در تحقیقات تکمیلی متهم به پلیس آگاهی احضار شد که این متهم اظهار کرد که این زمین با همین کیفیت از ابتدا در اختیار پدر مرحومش بوده و به جزء استشهاد محلی هیچ دلیل و مدرکی برای اثبات ادعایش ارائه نکرد.

وی متذکر شد: با توجه به فقدان اسناد و مدارک، متهم به همراه پرونده تکمیلی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ جاودان در پایان ابراز کرد: بر اساس بررسی‌های کارشناسی، ارزش ریالی این پرونده250 میلیارد ریال بوده است.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:57

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی