به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

گودرزی: رضازاده انصاف داشته باشد/ جایگزین سیاسی مشخص نیست، باید به فکر باشیم

محمود گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص تکلیف حسین رضازاده برای انتخاب فعالیت در شورای شهر یا فدراسیون وزنه‌برداری اظهار داشت: قانون و ناظرین بر اجرای قانون اعلام کردند که رضازاده دو شغله است و باید یک جا را انتخاب کند و تا زمان ثبت‌نام فرصت دارد که تصمیم‌گیری کند.

وی ادامه داد: قرار بود بعد از یک هفته بین شورای شهر یا فدراسیون یکی را انتخاب کند، اما چون بالاخره قهرمان ملی است تلاش نمی‌کنیم با برخوردهای نسنجیده کسی را آزار دهیم. رضازاده خودش باید انصاف داشته باشد. همه ما باید تابع قانون باشیم و خوشحال باشیم از اینکه در ورزش قرار است قانون‌گرایی ایجاد شود. وی هم خادم است و خدمات زیادی به ورزش کشور کرده است، اما حالا باید یا شورای شهر را انتخاب کند و یا فدراسیون وزنه‌برداری.

گودرزی درمورد آخرین شرایط حمیدرضا سیاسی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: هیأت مدیره احتمال می‌داد که سیاسی به زودی آزاد می‌شود، اما اگر قرار باشد ادامه داشته باشد باید فکری برای جایگزینی وی انجام دهیم. هنوز گزینه‌های جایگزینی وی مشخص نیستند و چیزی در این خصوص نشنیده‌ام، اما باید به فکر این موضوع باشیم.

انتهای پیام/خ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی