به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

جلیلوند: به خاطر روبرو نشدن با نمایندگان اسرائیل در بخش نوازا مبارزه نکردیم

سعید جلیلوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد حضور تیم ملی جوجیتسو ایران در مسابقات جهانی فرانسه، اظهار داشت: پیش از اعزام به این رقابت‌ها به دلیل مشکلات مالی که فدراسیون ورزش‌های رزمی داشت، اعزام تیم ملی به این رقابت‌ها قطعی نبود؛ این موضوع یک مقدار به ملی‌پوشان استرس وارد کرد، اما خوشبختانه با حمایت مسئولان فدراسیون این امر میسر شد و تیم ملی به فرانسه اعزام شد.

وی در ادامه افزود: مسابقات واقعاً‌ از سطح بسیار بالایی برخوردار بود، چرا که اروپا مهد جوجیتسوی دنیا است و کشورهایی مثل فرانسه،‌ سوئد و اتریش واقعاً در این رشته پتانسیل بسیار بالایی دارند. ما دوره‌های گذشته در اوزان سبک شانس زیادی نداشتیم، اما در این رقابت‌ها نمایندگان اوزان سبک عنوان پنجمی را کسب کردند. متأسفانه در وزن 94- کیلوگرم حمیدی با بدشانسی روبرو شد و با مصدومیتی که برای او رخ داد از ادامه رقابت‌ها بازماند.

جلیلوند در ادامه خاطرنشان کرد: در برخی از اوزان با تصمیم کادر فنی دو نماینده به مسابقات اعزام شد که از جمله وزن 94+کیلوگرم بود. من و اکبری در این وزن اعزام شدیم که در پایان این مسابقات مدال برنز این رقابت‌ها را کسب کردم. متاسفانه بازی اول مقابل نماینده آلمان شکست خوردم و به جدول بازنده‌ها راه یافتم پس از آن با نماینده مونته‌نگرو، یونان، اتریش و فرانسه مبارزه کردم البته سخت‌ترین مبارزه‌ام مقابل نماینده فرانسه بود که آنها میزبانی مسابقات را نیز برعهده داشتند.

نماینده وزن 94+کیلوگرم تیم ملی جوجیتسو در مورد مبارزه نکردن در بخش مسابقات نوازا (خاک)، گفت:‌ روز اول مسابقات انفرادی برگزار شد، روز دوم مسابقات نوازا (خاک) برگزار شد، اما به خاطر اینکه رژیم صهیونیستی در این بخش شرکت کرده بود ما از حضور در این بخش انصراف دادیم تا با آنها مبارزه نکنیم. روز سوم،‌ مسابقات تیمی برگزار شد و طبق قانون باید در این بخش دو نفر از نمایندگان بانوان باشند، اما با توجه به اینکه با قوانین کشور ما همخوانی ندارد ما به همین خاطر دو بر صفر از دیگر کشورها عقب بودیم.

وی در پایان گفت: از سوی دیگر به دلیل مصدومیتی که برای حمیدی رخ داد او را نیز در این بخش در کنار تیم نداشتیم و به همین دلیل سه بر صفر از حریفانمان عقب بودیم که متاسفانه با یک شکست از گردونه رقابت‌ها حذف شدیم. به هر حال جا دارد از خوش بین و حسینی کادرفنی تیم ملی و خلیلی و درگاهی مدیرعامل و مسئولان شرکت نفت پارس به خاطر حمایت‌هایی که از ما کرده‌اند تشکر کنم.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا