به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 4 آبان 1399

پشت پرده برگزاری دیدار تدارکاتی ایران - کره‌جنوبی فاش شد

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی 27 آبان ماه سال جاری در دیداری تدارکاتی در کشورمان مقابل ایران صف‌آرایی کرد؛ دیداری که در نهایت به سود تیم ملی کشورمان به پایان رسید تا کارلوس کی‌روش در بردهای پیاپی مقابل حریف قدرتمند شرق آسیایی خود هت تریک کرده باشد.

کره‌ای‌ها که با کاروانی پرتعداد به کشورمان سفر کرده بودند قبل از سفر به تهران و برگزاری دیدار با کشورمان در سفر دیگری به اردن، این تیم را یک بر صفر شکست داده بودند تا به این ترتیب ره‌آورد سفر چشم‌بادامی‌ها به خاور میانه، یک پیروزی و یک شکست باشد.

اما شاید بازگوکردن دلایل واقعی این سفر بعد از حدود یک ماه خالی از لطف نباشد. بر همین اساس رئیس فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی قصد دارد در انتخابات هیأت اجرایی فیفا که خرداد ماه سال آینده در زوریخ برگزار می‌شود، نامزد شود و هدف از سفر کره‌جنوبی به ایران و اردن نیز به همین امر ارتباط داشت.

در سفر قبلی رئیس فدراسیون کره‌جنوبی به ایران، این قول از مسئولان فدراسیون گرفته شد که در ازای حمایت فدراسیون ایران از رئیس فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی در انتخابات فیفا، تیم ملی کره‌جنوبی به ایران سفر کرده تا در دیداری تدارکاتی به مصاف شاگردان کی‌روش برود.

همین ماجرا نیز در قبال فدراسیون اردن نیز تکرار شد و در نهایت مقرر شد تا شاگردان اولی اشتیلیکه در سفر تدارکاتی خود به خاورمیانه در فاصله کمی به مصاف دو کشور از این منطقه بروند.

انتهای پیام/ی

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا