به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

پوتین: جهان به توان فنی بالای ارتش روسیه اذعان دارد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه اعلام کرد که در خارج از کشور همه اذعان می‌کنند که نیروهای مسلح روسیه دارای توانمندی فنی بالایی است، ولی توسعه فناوری‌های مدرن ارتش باید در عمل و در جریان مانورهای نظامی آموخته شوند.

پوتین روز جمعه در نشست گسترده‌ای با مقامات وزارت دفاع روسیه گفت: «شرکا و رقبای خارجی ما ارتش روسیه را بعنوان یک قدرت دارای توانمندی بالای فنی می‌شناسند. البته این بسیار خوب است که چنین ارزیابی صورت می‌گیرد. ولی ما در اینجا باید با واقعیت روبرو باشیم و حقیقت آن است که توسعه فناوری‌های عالی باید بطور عملی  و در جریان مانورهای نظامی و آموزش کادرفنی کاملا حرفه‌ای و بالا بردن سطح اطلاعات و کاربرد هر چه بیشتر فناوری‌های مدرن تحقق یابد.».

به گفته پوتین، عملکرد صنایع نظامی روسیه نشان داده است که طرح‌های توسعه تسلیحاتی نیروهای مسلح کشور نه تنها گسترده، بلکه بسیار چشمگیر است. وی ابراز امیدواری نمود که همه این طرح‌ها به واقعیت بپیوندد.

رئیس‌جمهوری روسیه در این نشست همچنین به وزارت دفاع این کشور دستور داد تا زیرساختارهای نظامی تقویت شوند تا حفاظت و استفاده نادرست و غیرقابل اعتماد از تجهیزات و فناوری‌های نظامی مدرن کشور از بین برود.

پوتین تاکید کرد: «لازم است تا زیرساختارهای نظامی کشور به موقع و بطور دقیق و با حداقل هزینه ممکن تقویت شوند. این امکان ندارد زمانی که کشتی‌های نیروی دریایی گوشه‌ای رها شده‌اند، حرف از خودکفایی در تولیدات نظامی بزنیم. این مسئله به همه ساختارهای نیروهای مسلح مربوط میشود».

رئیس‌جمهوری روسیه افزود: «این درست و ملی گرایانه نیست که سامانه‌های موشکی مدرن، از جمله سامانه‌هایی که به آن افتخار کرده و به نیروهای مسلح تحویل داده شده است، در وضعیت غیرقابل قبولی نگهداری شوند».

«سرگئی شایگو» وزیر دفاع روسیه نیز در این نشست در همین رابطه در سخنانی یادآور شد که نیروهای مسلح کشور نیاز به ساخت بیش از 600 تاسیسات اساسی برای تقویت زیرساختارهای نظامی دارند. به گفته وی، ساخت تاسیسات مناسب زیرساختارهایی برای نیروی دریایی روسیه به منظور استقرار کشتی‌های جدید در حال تکمیل است. وی همچنین از طرح جایگزینی بیش از 400 پایگاه قدیمی و انبار تسلیحاتی تا سال 2020 خبر داد.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی