به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 5 مرداد 1400

مسکو: روسیه به اقدامات خصمانه آمریکا درباره اوکراین پاسخ خواهد داد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «الکساندر لوکاشوویچ» سخنگوی رسمی وزارت امور خارجه روسیه روز جمعه در رابطه با امضای قانون «حمایت از اوکراین» توسط «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد که مقامات مسکو این اقدام خصمانه واشنگتن را بدون پاسخ نخواهند گذاشت.

طبق گزارش خبرگزاری «نووستی»، قانون «حمایت از آزادی اوکراین» (Ukraine Freedom Support Act 2014) که هفته گذشته به تصویب کنگره آمریکا رسیده بود، روز پنج شنبه توسط «باراک اوباما» امضاء شد. در این سند آمده است که هدف از این قانون اعمال تحریم‌های جدیدی علیه روسیه در رابطه با سیاست این کشور در قبال بحران داخلی اوکراین و همچنین ارائه کمک‌های مضاعف به اوکراین، از جمله کمک نظامی است.

لوکاشوویچ گفت: «خلاصی یافتن از این «میراث» به زمان زیادی نیاز دارد و مسئولیت عواقب چنین اقداماتی هم بطور کامل بر گردن طرف آمریکایی خواهد بود. البته طبیعی است که اقدامات خصمانه واشنگتن بدون واکنش مناسب از طرف ما باقی نخواهد ماند و تصمیم گیری در مورد اقدامات احتمالی مناسب در این رابطه بستگی به آن خواهد داشت که دولت آمریکا این قانون را عملا به اجرا درآورد».

وزارت امور خارجه روسیه نیز در بیانیه‌ای که روز جمعه در سایت رسمی این وزارتخانه منتشر نمود، تاکید که قانون «حمایت از اوکراین» که در کنگره آمریکا به تصویب رسیده، هیچ وجه مشترکی با هدف اعلام شده در آن مبنی بر «حمایت از آزادی» در اوکراین و یا هیچ کشور دیگری ندارد.

در بیانیه وزارت امور خارجه روسیه آمده است: «مقامات مسکو عمیقا متاسف هستند که رئیس جمهوری آمریکا قانون مصوبه کنگره که آشکارا جنبه ضدروسی دارد را امضاء کرده است. این قانون هیچ وجه مشترکی با هدف اعلام شده در آن در خصوص حمایت از آزادی در اوکراین و یا هیچ کشور دیگری ندارد. این سند کاملا غیرمنطقی و غیرقابل قبول بوده و بطر واضح نشان دهنده تمایل محافل با نفوذ آمریکا برای قانونی جلوه دادن خط مشی غیردوستانه آنها در قبال روسیه است».

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی