به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

تظاهرات ضدسعودی در لندن برای آزادی شیخ نمر

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، مردم معترض به زندانی شدن شیخ نمر توسط سعودی‌ها به سوی سفارت عربستان در لندن تظاهرات کردند.

مردم معترض انگلیس با حضور در خیابان‌های لندن به سمت سفارت عربستان در این شهر حرکت کرده و به سیاست‌های سعودی‌ها در زندانی کردن و حکم اعدام شیخ نمر اعتراض کردند.

این اعتراض خیابانی که روز جمعه (دیروز) صورت پذیرفت در حمایت از روحانی شیعه عربستانی شیخ نمر بود که به اشتباه توسط دولت عربستان حبس شده است. معترضان معتقد بودند پادشاهی عربستان سعودی مدارک نادرستی برای دستگیری شیخ نمر مطرح و در طول حبس درمان‌های لازم برای وی ارائه نداده است.

دادگاه سعودی شیخ نمر را به جرم ایجاد اختلال در امنیت سلطنت عربستان به دلیل سخنرانی‌های ضد حکومتی، دستگیر و به اعدام محکوم کرده است.

حبس این روحانی شیعه عربستانی که در شهر قطیف در سال 2012 دستگیر شد، خشم بسیاری از مردم عربستان برانگیخت که به موجب آن راهپیمایی‌های ضد دولتی در این کشور به وقوع پیوست.

سازمان حقوق بشری بین‌المللی نیز بارها حکومت سعودی را به دلیل زیر پا گذاشتن حقوق بشر در این کشور مورد نقد قرار دادند. به گفته این سازمان‌ها عربستان سعودی همواره از سیاست‌های سرکوب کننده و خفقان آلود علیه آزادی بیان استفاده کرده است.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی