به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 5 مرداد 1400

منامه مدعی زخمی شدن ۳ پلیس شد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت کشور بحرین اعلام کرد که در انفجار تروریستی که در روستای «بنی جمرة» رخ داد سه تن از نیروهای پلیس مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری رسمی بحرین، یک گشتی امنیتی بحرین روز گذشته در روستای بنی جمره در حال گشت زنی بود که دچار انفجار شد. نیروهای امنیتی در حال تحقیق در این حادثه هستند.

وزارت کشور بحرین بدون توجه به قربانیان عادی حوادث این کشور که ناشی از حضور نظامیان خارجی در این کشور است، تنها زمانی که نیروهایش هدف قرار بگیرند انواع تحقیقات خود را آغاز می‌کند. مدتی پیش یک شهروند بحرینی به نام «عبدالکریم البصری» در روستای کرزکان بر اثر انفجاری در پشت مسجد شیعیان، به شهادت رسید ولی به رغم درخواست مردم برای شناسایی عاملان این انفجار تا کنون تحرک جدی از سوی رژیم منامه در این زمینه مشاهده نشده است.

نظام بحرین از زمان آغاز موج جدید انقلاب فراگیر مردمی علیه خانواده حاکم در تاریخ 14 فوریه 2011 تا کنون از هیچ تلاشی برای سرکوب انقلاب مردمی دریغ نکرده و علاوه بر از کار بیکار کردن انقلابیون، صدها تن از معترضان را زندانی و ده‌ها تن دیگر را به کام مرگ کشانده است. هم اکنون ده‌ها تن از رهبران انقلاب بحرین در زندان‌های آل خلیفه به سر می‌برند

مردم بحرین برای تحقق اهدافشان با برپایی تظاهرات گسترده و مسالمت آمیز ثابت کردند که تا تحقق دموکراسی به اعتراض های خود ادامه می‌دهند.

بحرین از فوریه سال 2011 میلادی شاهد اعتراضات مسالمت آمیز برای دستیابی به آزادی و روی کار آمدن نظامی منتخب است که با سرکوبگری مواجه شده است.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی