به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 15 آذر 1400

بساط اعتراض و اعتصاب کارکنان بهداشتی و درمانی انگلیس در سال ۲۰۱۵ هم پهن است

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در ادامه اعتصاب‌ سال گذشته و با نزدیک شدن به پایان سال جاری میلادی، کارکنان بخش سلامت و درمان عمومی انگلیس به اعتصاب عمومی در اعتراض به دستمزدها ادامه خواهند داد.

شبکه خبری بی‌بی‌سی با اعلام این خبر گفت کارکنان بخش سلامت و درمان عمومی انگلیس، شامل پرستاران و کارکنان بخش خدمات، در بیست و نهمین روز از سال میلادی 2015، اعتصابی 12 ساعته را از ساعت 9 صبح، برنامه‌ریزی کردند.

بعد از آن، این افراد تا روز بیست و پنجم ماه بعد تنها در ساعات موظفی کار کرده و به دلیل عدم دریافت مبلغ اضافه کار، هیچ ساعت اضافه‌ای مشغول کار نخواهند شد. سپس اعتصاب کنندگان به مدت 24 ساعت در روز بیست و پنجم از ماه دوم سال آینده میلادی دوباره اعتصاب خواهند کرد.

هم‌چنین کارکنان آمبولانس‌های انگلیس و ایرلند شمالی در روز 29 و 30 ژانویه (اولین ماه سال میلادی) در اعتراض به وضعیت دستمزدها به مدت دو روز راهپیمایی اعتراضی خواهند داشت.

صدها هزار نفر از کارکنان 12 اتحادیه انگلیس و ایرلند شمالی پیش از این نیز در ماه اکتبر و نوامبر سال جاری میلادی دراعتراض به دستمزدها اعتصاب گسترده‌ای را صورت داده بودند.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی