به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

بخش کلیدی کابینه «وحدت ملی» تا ۲ روز دیگر اعلام می‌شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در کابل و به نقل از سایت «خامه پرس»، منابع نزدیک به رئیس جمهور و رئیس اجرایی دولت وحدت ملی اعلام کردند: تا 2 روز دیگر 9 نفر از نامزدهای وزرای کابینه وحدت ملی معرفی خواهند شد.

بر اساس این گزارش، 4 وزیر را «محمد اشرف غنی» رئیس جمهور و 4 وزیر دیگر را «عبدالله عبدالله» رئیس اجرایی و یک وزیر بدون وابستگی به این 2 گروه معرفی خواهد شد.

در این میان، «فضل احمد معنوی» به عنوان وزیر کشور، «رحمت الله نبیل» به عنوان رئیس امنیت ملی، «شیر محمد کریمی» به عنوان وزیر دفاع ملی، «صلاح‌الدین ربانی» به عنوان وزیر خارجه، «جیلانی پوپل» به عنوان وزیر دارایی، «سعادت نادری» به عنوان وزیر کار و امور اجتماعی، «سردار احمد نعیمی» وزیر تجارت، «فیض الله ذکی» وزیر اطلاعات و فرهنگ و یک ‌وزیر دیگر برای توسعه مناطق روستایی معرفی خواهد شد.

اکنون حدود 3 ماه از آغاز به کار دولت وحدت ملی می‌گذرد و گفته می‌شود به دلیل اختلاف‌نظرها در گزینش نامزد وزرا، رهبران حکومت وحدت ملی تاکنون نتوانسته‌اند کابینه جدید را اعلام کنند.

«مجیب الرحمان رحیمی» سخنگوی رئیس اجرایی دولت وحدت ملی در گفت‌وگو باخبرنگار خبرگزاری فارس در کابل، مطلب فوق را نه رد و نه تأیید کرد اما گفت: تا ساعاتی دیگر تمام جزئیات در این زمینه در اختیار رسانه‌ها قرار داده می‌شود.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی