به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

دختر کاسترو: تمام جملات اوباما را نمی‌پسندم/اجازه کودتا نمی‌دهیم

به گزارش خبرنگار دفتر منطقهای خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین به نقل از «تلهسور»، «ماریلا کاسترو» دختر «رائول کاسترو» رئیس جمهور کوبا و نماینده پارلمانی این کشور گفت: ایالات متحده آمریکا در صورت برداشتن تحریم کوبا پیروز خواهد شد.

«ماریلا کاسترو» در طول یک مصاحبه اختصاصی با «ویلیام پاررا» روزنامهنگار «تلهسور» گفت: مردم کوبا به دلیل از سرگیری روابط دیپلماتیک بین این کشور و آمریکا، بسیار هیجانزده هستند.

دختر رئیس جمهور کوبا با اشاره به بزرگداشت پنجاه و ششمین سال از انقلاب کوبا تصریح کرد: سراسر جهان نسبت به این موضوع احساس مسرتبخشی دارند.

«ماریلا»به تمام درد و رنجی که بر این کشور به دلیل عدم نداشتن اراده سیاسی آمریکا برای متوقف کردن خشونتهای مختلف از نقض حقوق بشر با اجرای محاصره اقتصادی در برابر کوبا متحمل شده، ابراز تاسف کرد.

وی خاطر نشان کرد که با این حال کوبا همواره از این اراده سیاسی برای متوقف کردن خشونتها و تعارضها علیه کشور خود برخوردار بوده است؛ زیرا با اینکه «فیدل کاسترو» رهبر انقلاب این کشور در معرض بیش از 600 اقدام برای ترور قرار گرفت اما همچنان از برقراری مذاکرات با آمریکا برای حل اختلافات حمایت میکرد.

این مقام پارلمانی کوبا افزود: مردم این کشور بدون نیاز به برقراری مذاکرات اصولی همواره نقش موثری در حفاظت از میهن خود داشتهاند.

«ماریلا کاسترو» درباره بیانیه «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا گفت: تمام جملات آن را نمیپسندم اما به طور کلی از آن اینگونه برداشت کردهام که دولت آمریکا قصد دارد با کوبا به مذاکره بپردازد.

این مقام کوبایی ضمن اشاره بر اینکه مردم کوبا تمام اقدامات افراط گرایانه آمریکا را به یاد دارند گفت: با بهرهگیری از هوش و مراقبتهای کافی سعی میکنیم از این فرصت برای رسیدن به هدف خود بهره ببریم.

وی ضمن اعلام اینکه در این راستا یک سری شایعات درباره تهدیداتی از حملات احتمالی در کوبا وجود دارد گفت: این شایعات با این سناریوی سیاسی تطابق نداشته چرا که زمانی که در گذشته اروپا اقدامات ناعادلانهای در برابر این کشور انجام داد، تمام کشورهای آمریکای لاتین به جز مکزیک از کوبا حمایت کردند.

«ماریلا» متذکر شد: اجازه دخالت نظامی در این کشور را نخواهیم داد؛ هیچ فرصتی برای ایجاد کودتا وجود نخواهد داشت.

وی یادآور شد که محاصره اقتصادی آمریکا علیه کوبا نقض حقوق بشر محسوب شده و تاکنون مانع از توسعه این کشور شده است.

«رائول کاسترو» به تازگی از آزادی 3 تن از زندانیان کوبایی در ایالات متحده آمریکا خبر داده و اعلام کرده است که پس از انجام مذاکراتی با «اوباما» بر سر آغاز مجدد روابط دیپلماتیک بین 2 کشور به توافق رسیده است.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی