به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 12 مرداد 1400

مسکو: روسیه هر طرحی را درباره انتقال ناوهای میسترال می‌پذیرد

به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس به نقل از «اسپوتنیک»، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که این کشور هر برنامهای را در راستای انتقال ناوهای میسترال میپذیرد و منتظر تصمیم پاریس در این زمینه است.

فرانسه با توجه به شرایط فعلی و اوضاع حاکم بر اوکراین به دلیل تنشهای جاری در این کشور، تحویل ناو میسترال به روسیه را به تعویق انداخته است.

روسها برای دریافت دو فروند ناو میسترال، در ژوئن سال 2011 قراردادی به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون دلار با فرانسه منعقد کردند.

با تیره شدن روابط روسیه و اتحادیه اروپا به دلیل تحولات اوکراین و خصوصاً الحاق شبهجزیره کریمه به روسیه اما، این قرارداد به حاشیه رفت و مقامات پاریس در خصوص تحویل «میسترال» به روسیه، مواضع متناقضی اتخاذ کردند.

یکی از دو ناو مذکور در حال حاضر ساخته شده و در سواحل فرانسه منتظر روشن شدن تکلیف خود است اما مراحل ساخت ناو دوم هنوز آغاز نشده است.

روسیه میتواند در صورت امتناع پاریسیها از اجرا نمودن بندهای قرارداد، به «دیوان داوری اتاق بازرگانی بینالمللی» که جلسات آن در پاریس برگزار میشود، رجوع کند.

طبق قرار از پیش تعیین شده، نخستین مرحله تحویل کشتی جنگی میسترال به روسیه باید اکتبر 2014 و مرحله دوم تحویل در سال 2015 انجام شود.

انتهایپیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی