به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

موگویی: برخی فیلم‌ها با سالن خالی آمار فروش چندبرابری اعلام می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس،آزیتا موگویی کارگردان فیلم سینمایی «تراژدی» درنشست روز گذشته برنامه «هفت » با بیان اینکه وضعیت فروش و استقبال و روند فروش فیلم "تراژدی" رو به رشد است بویژه اینکه حجم تبلیغات ما کم است و خود مردم برایش تبلیغ می‌کنند گفت:«آمار فروش فیلمها در سینما به نظرم غیرواقعی است و این  آسیب جدی است بر سر رقابت ناعادلانه در سینما در حوزه اکران و تبلیغات. من شغلم کارگردانی نیست اما به اندازه یک فیلمم معتقدم که به یک عیار واقعی از ارتباط مخاطب با فیلمم نخواهم رسید؛ با اینکه فیلمم هم با سالن پر مواجه شده است.»

وی تاکید کرد: خیلی خوب است که همه فیلمها بفروشد، اما وقتی سالن‌های برخی فیلمها را خالی می‌بینم ولی آمار فروششان را چندبرابر اعلام میکنند مشخص است بک جای معادله ایراد دارد.

آزیتا موگویی بیننده فیلم «تراژدی» را خانواده‌ها دانست و گفت: مخاطبین اصلی من خانواده ها بودند اما در اکران میبینم که جوانان سراغش آمده اند شاید وجه عاشقانه فیلم طوری بوده که جوانان را جذب کرده؛ درحالیکه قصه جوانانه نیست.

وی با اشاره به تبلیغات فیلم نیز بیان داشت: برای تبلیغات تنها چند بیلبورد در شهر گرفتیم چون گران است. یک تعدادی تیزر نیز به ما دادند که تمام شد. از تولید گرفته تا تولید و اکران و همین تبلیغات شرایط عادلانه نیست. هزینه های تولید وحشتناک بالا رفته است و زیر یک میلیارد تومان نمیشود فیلم ساخت؛ دستمزدها خیلی بالارفته است.

آزیتا موگویی در پایان اعلام کرد: کارگردانی خیلی سخت است؛ عرصه تهیه و تولید نسبت به کارگردانی برایم ارزشمندتر است.کارگردانی نمی‌کنم جز اینکه سوژه‌ای به عنوان دغدغه شخصی پیدا کنم.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی