به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 4 آبان 1399

علیرضا قزوه با ۳ مجموعه شعر وارد بازار کتاب می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، سه مجموعه شعر از علیرضا قزوه با عنوان های «شبلی و آتش»، «قطار اندیمشک» و «این همه یوسف» توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.

«شبلی و آتش» عنوان دومین مجموعه شعر مستقل از علیرضا قزوه است که برای اولین بار در سال 73 منتشر شد. این کتاب مجموعه غزلها، دوبیتیها و دوبیتیهای سپید علیرضا قزوه است با یک بازنگری مجدد در اشعار و بعد از حدود بیست سال در 104 صفحه و قیمت 6 هزار و 500 تومان دوباره منتشر شد.

«قطار اندیمشک» گزیدهای از اشعار علیرضا قزوه با مضمون دفاع مقدس است. در این کتاب اشعار مربوط به هشت سال دفاع مقدس از مجموعههای «نخلستان تا خیابان»، «شبلی و آتش» ، «این همه یوسف»، «عشق علیه سلام» و «قطار اندیمشک» گرد آوری و منتشر شده است.

علیرضا قزوه در اشاره این کتاب آورده است : «افتخار میکنم به روزها و شبهایی که در جنوب خدا و در آن ییلاق تفکر با پاکترین فرزندان این سرزمین هم نفس بودهام. بچههایی که حتی نگذاشتند یک وجب از خاک این سرزمین را دشمن سوگند خورده ما که از چهل و چهار کشور بودند تصاحب کنند! و این اتفاق مبارک برای نخستین بار در تاریخ این سرزمین رقم میخورد. اشعار این کتاب پارههای روح مناند و از شما چه پنهان که مانند بچههای مظلوم جنگ دوستشان دارم. پس تقدیمشان میکنم به خوبانی که عاشقانه همه هستیشان را نثار ایمان و اعتقاد و میهنشان کردند. یادشان تا همیشه با من است».

«قطار اندیمشک» در 230 صفحه با تیراژ 2500 نسخه و قیمت 9 هزار و 900 تومان منتشر شده است.

«این همه یوسف» برای اولین بار در سال 1376 منتشر شده و به گفته خالق اثر، به شهید بزرگوار یوسف کلاهدوز و سی تن از شهدای گرانقدر جنگ هشت ساله تقدیم شده است. این مجموعه نیز از حماسهها و سرافرازیهای مردانی گفته است که با درختان و کوه و دریا خطبه برادری خوانده بودند.

همچنین کتاب « این همه یوسف» در چهل صفحه با تیراژ 2500 نسخه و قیمت 4 هزار و 900 تومان توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.

انتهای پیام/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا