به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

یازدهمین دوسالانه بین‌المللی پوستر ایران به سال آینده موکول شد/ساعد مشکی همچنان دبیر

مجید فروغی مدیر روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتوگو با خبرنگار هنرهای تجسمی خبرگزاری فارس در خصوص زمان برگزاری یازدهمین دوسالانه جهانی پوستر، اظهار داشت: با توجه به نبود فرصت زمان کافی برای هماهنگی با مهمانان و شرکت کنندگان خارجی برای حضور در یازدهمین دوسالانه بین المللی پوستر ایران، برگزاری این دوسالانه به سال آینده موکول شد.

وی ادامه داد: این دوسالانه با همکاری انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران برگزار میشود، قرار است با رایزنی این انجمن هنرمندان خارجی برای سخنرانی و ارائه آثار در این دوسالانه حضور پیدا کنند.

مدیر روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی با اشاره به دلیل دیگر تعویق در برگزاری دوسالانه جهانی پوستر ایران، گفت: ضمن اینکه در سال جاری برنامههای جشنواره فجر و دوسالانه عکس نیز برگزار میشود، قبل از پایان سال 93 نمیشود این دوسالانه را برگزار کرد.

وی در پاسخ به ادامه فعالیت داوران و مشاوران ضد ایرانی در این دوسالانه گفت: «ساعد مشکی» همچنان به عنوان دبیر دوسالانه جهانی پوستر است و اما فعالیت مشاوران از جمله «پریسا تشکری» قبل از برگزاری این دوسالانه به اتمام رسیده بود.

بر اساس این گزارش، پیش از این خبرگزاری فارس گزارشهایی مبنی بر انتخاب داوران و اعضای شورای سیاستگذاری پروژههای ضد ایرانی، از سوی وزارت ارشاد به عنوان دبیر و مشاوران یازدهمین دوسالانه جهانی پوستر ایران منتشر کرد.

انتهای پیام/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی