به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 4 آبان 1399

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران: مازندران،کارگاه بزرگ راه سازی است

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران گفت: صنعت حمل و نقل می‌تواند در زمینه توسعه و شکوفایی این استان بسیار کارساز و گره‌گشا باشد.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران، حیدر نوروزی گفت: باید به مازندران به دلیل دارا بودن تمام ساختارها در بخش حمل و نقل توجه ویژه شده و اعتباراتی کافی و مناسب به این استان تخصیص داده شود.

وی خاطرنشان کرد: صنعت حمل و نقل می‌تواند در زمینه توسعه و شکوفایی این استان بسیار کارساز و گره‌گشا باشد.

نوروزی یادآور شد: شبکه راه‌های ارتباطی مازندران به طول 10 هزار و 155 کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی به عنوان محور اصلی حمل و نقل جاده‌ای از عوامل عمده رشد و توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استان بوده و به عنوان شریان‌های حیاتی و اقتصادی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است که با صرف اعتبارات کلان در طول سالیان متمادی احداث شده و جزو یکی از عظیم‌ترین سرمایه‌های ملی کشور محسوب می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران به پیشرفت‌ها و اقدامات گسترده در بخش‌های صنعت حمل و نقل در استان اشاره و ابراز داشت: امروزه صنعت حمل و نقل در مازندران با همت و پشتکار تمام مدیران بخش‌های مختلف حمل و نقل و حمایت‌های همه‌جانبه دولت رو به پیشرفت و ترقی است.

نوروزی به عملیات اجرایی صدها پروژه راهسازی و راهداری در محورهای ارتباطی استان اشاره کرد و افزود: با توجه به تعریض و چهارخطه کردن 500 کیلومتر از محورهای اصلی استان از جمله محور هراز، سوادکوه، نور - چمستان - آمل، ساری - خزرآباد، ساری - جویبار، گلوگاه - دامغان، احداث بزرگراه جوادالائمه(ع) و ده‌ها پروژه احداث زیرگذر و دوربرگردان در سطح محورها می‌توان گفت که مازندران در حال حاضر یک کارگاه بزرگ راهسازی است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه وظیفه اصلی ادارات کل استان‌ها ایمن‌سازی و نگهداری راه‌ها است از این رو این اداره کل نیز اقدامات بسیار گسترده‌ای در زمینه نگهداری و ایمن‌سازی در دست اجرا داشته که از جمله آنها می‌توان به نصب انواع علائم، خط کشی‌ها، بهسازی و روکش آسفالت، نصب گاردریل و نگهداری از 350 کیلومتر روشنایی محورها اشاره کرد.

نوروزی، درباره عملیات راهداری زمستانی این اداره کل در سال جاری، یادآور شد: 33 اکیپ راهداری و 300 راهدار به همراه 185 دستگاه از انواع ماشین‌آلات راهداری در گردنه‌های مهم و برفگیر استان مستقر بوده و آمادگی کامل برای اجرای عملیات راهداری و برف‌روبی در سطح محورها را دارند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 29-09-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا