به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 اسفند 1397

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران: مازندران،کارگاه بزرگ راه سازی است

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران گفت: صنعت حمل و نقل می‌تواند در زمینه توسعه و شکوفایی این استان بسیار کارساز و گره‌گشا باشد.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران، حیدر نوروزی گفت: باید به مازندران به دلیل دارا بودن تمام ساختارها در بخش حمل و نقل توجه ویژه شده و اعتباراتی کافی و مناسب به این استان تخصیص داده شود.

وی خاطرنشان کرد: صنعت حمل و نقل می‌تواند در زمینه توسعه و شکوفایی این استان بسیار کارساز و گره‌گشا باشد.

نوروزی یادآور شد: شبکه راه‌های ارتباطی مازندران به طول 10 هزار و 155 کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی به عنوان محور اصلی حمل و نقل جاده‌ای از عوامل عمده رشد و توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استان بوده و به عنوان شریان‌های حیاتی و اقتصادی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است که با صرف اعتبارات کلان در طول سالیان متمادی احداث شده و جزو یکی از عظیم‌ترین سرمایه‌های ملی کشور محسوب می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران به پیشرفت‌ها و اقدامات گسترده در بخش‌های صنعت حمل و نقل در استان اشاره و ابراز داشت: امروزه صنعت حمل و نقل در مازندران با همت و پشتکار تمام مدیران بخش‌های مختلف حمل و نقل و حمایت‌های همه‌جانبه دولت رو به پیشرفت و ترقی است.

نوروزی به عملیات اجرایی صدها پروژه راهسازی و راهداری در محورهای ارتباطی استان اشاره کرد و افزود: با توجه به تعریض و چهارخطه کردن 500 کیلومتر از محورهای اصلی استان از جمله محور هراز، سوادکوه، نور - چمستان - آمل، ساری - خزرآباد، ساری - جویبار، گلوگاه - دامغان، احداث بزرگراه جوادالائمه(ع) و ده‌ها پروژه احداث زیرگذر و دوربرگردان در سطح محورها می‌توان گفت که مازندران در حال حاضر یک کارگاه بزرگ راهسازی است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه وظیفه اصلی ادارات کل استان‌ها ایمن‌سازی و نگهداری راه‌ها است از این رو این اداره کل نیز اقدامات بسیار گسترده‌ای در زمینه نگهداری و ایمن‌سازی در دست اجرا داشته که از جمله آنها می‌توان به نصب انواع علائم، خط کشی‌ها، بهسازی و روکش آسفالت، نصب گاردریل و نگهداری از 350 کیلومتر روشنایی محورها اشاره کرد.

نوروزی، درباره عملیات راهداری زمستانی این اداره کل در سال جاری، یادآور شد: 33 اکیپ راهداری و 300 راهدار به همراه 185 دستگاه از انواع ماشین‌آلات راهداری در گردنه‌های مهم و برفگیر استان مستقر بوده و آمادگی کامل برای اجرای عملیات راهداری و برف‌روبی در سطح محورها را دارند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 29-09-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی