به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 5 اردیبهشت 1398

فرماندار میاندرود: وقف باید برای مردم فرهنگ سازی شود

 فرماندار شهرستان میاندورود بمناسبت هفته وقف، با حضور در اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان با ریاست این اداره دیدار کرد.

به گزارش ایلنا، ارسطو قادری، در این دیدار با بیان اینکه وقف یکی از مصادیق بارز باقیات و صالحات است که برای اشتیاق به انجام آن باید مردم را تبیین ساخت اظهار داشت: با فرهنگ سازی وقف در بین مردم می توان اقدامات بزرگی را انجام داد.

وی گفت: اگر آثار و برکات وقف برای مردم بخوبی تشریح شود، مردم مشتاقانه و آگاهانه به این امر روی می آورند و وقف را یکی از برنامه های زندگی خود قرار می دهند.

قادری افزود: وقف از جمله اموری است که همواره مورد توجه ائمه معصومین بوده و اگر گامی در این راستا در شهرستان برداشته شود قطعا در آبادانی منطقه موثر خواهد بود.

درادامه حجت الاسلام والمسلمین فتاح سوادکوهی – رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان میاندورود- به برخی از اقدامات این نهاد در شهرستان اشاره کرد و گفت: 147 تکیه، مسجد، بقاع متبرکه و موقوفات در شهرستان وجود دارد.

وی اظهار داشت: یکی از جاهایی که سرمایه گذاری در آن پرسود است وقف می باشد و هرکس در این عرصه پا بگذارد تا قیامت می تواند نامی نیک و چهره ای ماندگار از خود بجای بگذارد.

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 29-09-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی