به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 12 مرداد 1400

فرماندار میاندرود: وقف باید برای مردم فرهنگ سازی شود

 فرماندار شهرستان میاندورود بمناسبت هفته وقف، با حضور در اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان با ریاست این اداره دیدار کرد.

به گزارش ایلنا، ارسطو قادری، در این دیدار با بیان اینکه وقف یکی از مصادیق بارز باقیات و صالحات است که برای اشتیاق به انجام آن باید مردم را تبیین ساخت اظهار داشت: با فرهنگ سازی وقف در بین مردم می توان اقدامات بزرگی را انجام داد.

وی گفت: اگر آثار و برکات وقف برای مردم بخوبی تشریح شود، مردم مشتاقانه و آگاهانه به این امر روی می آورند و وقف را یکی از برنامه های زندگی خود قرار می دهند.

قادری افزود: وقف از جمله اموری است که همواره مورد توجه ائمه معصومین بوده و اگر گامی در این راستا در شهرستان برداشته شود قطعا در آبادانی منطقه موثر خواهد بود.

درادامه حجت الاسلام والمسلمین فتاح سوادکوهی – رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان میاندورود- به برخی از اقدامات این نهاد در شهرستان اشاره کرد و گفت: 147 تکیه، مسجد، بقاع متبرکه و موقوفات در شهرستان وجود دارد.

وی اظهار داشت: یکی از جاهایی که سرمایه گذاری در آن پرسود است وقف می باشد و هرکس در این عرصه پا بگذارد تا قیامت می تواند نامی نیک و چهره ای ماندگار از خود بجای بگذارد.

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 29-09-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی