به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 فروردین 1398

منوچهری خبر داد: ایران میزبان پنجمین دوره مسابقات "او- اسپرت" قهرمانی‌آسیا در اسفندماه

رییس انجمن "او- اسپرت" گفت: ایران میزبان پنجمین دوره مسابقات "او- اسپرت" قهرمانی آسیا در اسفندماه خواهد بود.

به گزارش ایلنا، قاسم منوچهری با بیان این مطلب افزود: در اسفندماه سال‌جاری میزبان پنجمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا خواهیم بود و تاکنون 22 کشور آسیایی برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی اظهار داشت: برای محل برگزاری این رقابت‌ها در حال رایزنی هستیم و این مسابقات در سالن افراسیابی تهران و یا مجموعه انقلاب همدان برگزار خواهد شد.

منوچهری درباره وضعیت این رشته در ایران گفت: همانطور که می‌دانید خواستگاه "او- اسپرت" ایران است و ما در سال 2005 با هماهنگی کمیته ملی المپیک این رشته را راه اندازی کردیم و بالطبع یکی از قدرتهای آسیا و جهان به حساب می‌آییم. در 4 دوره قبلی مسابقات آسیایی در دو دوره و در سالهای 2008(تهران) و 2010(همدان) میزبان بودیم که در هر 2 دوره قهرمان شدیم، در اولین دوره که سال 2007 در تاجیکستان برگزار شد به مقام نایب قهرمانی دست یافتیم ولی در چهارمین دوره که در هند بر پا شد شرکت نکردیم.

رییس انجمن "او- اسپرت" تیم‌های آسیایی میانه و کشورهای حوزه خلیج‌فارس را حریفان اصلی ایران برشمرد و اذعان داشت:علاوه بر کشورهای آسیای میانه مثل ازبکستان، تاجیکستان و قزاقستان و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس مثل قطر، امارات و عمان، هنگ کنگ نیز از رقبای اصلی ما در آسیا به حساب می‌آیند.

وی سطح مسابقات قهرمانی کشور اصفهان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مسابقات قهرمانی کشور در اصفهان به لحاظ کیفیت فنی و کمیت بسیار عالی برگزار شد و انگیزه و آمادگی شرکت‌کنندگان با توجه به اینکه این رقابت‌ها حکم بازی‌های انتخابی تیم ملی را داشت مثال‌زدنی بود.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 29-09-1393, 12:52

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی