به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 5 مرداد 1400

تصادف 2 دستگاه موتورسیکلت جان یکی از راکبان را گرفت

علیاصغر شیرمحمدی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به افزایش حجم تردد در محورهای استان به دلیل تعطیلات پیش رو اظهار داشت: افزایش حجم تردد خودروهای عمومی در جادههای استان زنجان مشهود است.

وی از وقوع یک تصادف در یکی از جادههای فرعی ابهر طی شب گذشته خبر داد و اضافه کرد: این تصادف بین دو دستگاه موتورسیکلت روی داده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه موتورسیکلتهای برخورد کننده بین پدر و پسر بوده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه اطرافیان مصدومان این تصادف را شب به بیمارستان انتقال داده و سپس به پلیس اطلاع رسانی کردهاند به همین دلیل هنوز علت تصادف مشخص نشده است.

این مسئول عنوان کرد: در تصادف شب گذشته پدر جان خود را از دست داده و پسر در بیمارستان بستری است.

ورود دو سامانه بارشی به زنجان

همچنین رئیس پیشبینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان در گفتوگو با خبرنگار فارس از ورود سامانه بارشی به استان خبر داد و افزود: این سامانه بارشهای متوسطی را موجب میشود.

سونا صرفی با بیان اینکه بارشهای ناشی از فعالیت سامانه بارشی امروز و فردا جو را تحت تاثیر قرار میدهد، ادامه داد: روز دوشنبه وضعیت جوی استان آرام میشود.

این مسئول با اشاره به اینکه یک سامانه بارشی دیگر از روز سهشنبه به استان وارد میشود، گفت: این دو سامانه بارشهایی را طی هفته جاری در استان موجب میشود.

صرفی دمای فعلی شهر زنجان را سه درجه بالای صفر اعلام کرد و ادامه داد: این دما در مقایسه با دیروز کاهش یافته است.

وی نوسان دمایی شهر زنجان را طی 24 ساعت گذشته 15 درجه اعلام کرد و گفت: زنجان طی این مدت دمایی بین چهار درجه زیر صفر و 11 درجه بالای صفر بوده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان بالاترین دمای گزارش شده از سطح استان را با 13 درجه بالای صفر از آببر دانست و اذعان داشت: پایینترین دما هم طی این مدت در زنجان با چهار درجه ثبت شده است.

انتهای پیام/73004/ن۳۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی