به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 24 تیر 1398

سینمای شوشتر دیجیتالی شد

علی بهرامی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: سینما آبشار شوشتر که یکی از قدیمیترین سینماهای شهرستان و استان است، با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سینمای دیجیتال ارتقا یافته است.

وی افزود: در دو سالن سینمای آبشار شوشتر سیستم دیجیتال وصل شده و قرار است عصر امروز این دستگاهها بهصورت رسمی افتتاح شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر با اشاره به اینکه پیش از این، سینما بهصورت دستی اداره میشد، عنوان کرد: در سینما آبشار شوشتر بهصورت دستی فیلم نمایش پیدا میکرد و به این دلیل مشکلات زیادی برای نمایش فیلم در سینما داشتیم، ولی با این سیستم به روزترین فیلمهای کشور در سینما آبشار به نمایش درخواهد آمد.

بهرامی تأکید کرد: با دیجیتالی شدن سینما آبشار شوشتر این سینما به سیستم یکپارچه متصل میشود و بهصورت همزمان فیلمهای بروز کشور در این سینما نیز به نمایش درخواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: در این سینما صدا و تصویر دیجیتال است و کیفیت نمایش فیلم نیز بهتر خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر با اشاره به اینکه همه هزینهها را در این زمینه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت کرده است، تأکید کرد: بیش از 1.1 میلیارد ریال از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تجهیزات این سینما هزینه شده است.

بهرامی اضافه کرد: در این سینما دو سالن به گنجایش 180 و 540 نفر وجود دارد که این دو سالن امروز با این تجهیزات افتتاح خواهد شد و برای استفاده عموم آماده است.

این مسئول در پایان از برخی بستههای تشویقی برای حضور مردم در این سینما خبر داد و گفت: این بستههای تشویقی در راستای اعمال تخفیف برای بلیت سینماست که بهزودی اعلام میشود.

انتهای پیام/72006/ب20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی