به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

سینمای شوشتر دیجیتالی شد

علی بهرامی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: سینما آبشار شوشتر که یکی از قدیمیترین سینماهای شهرستان و استان است، با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سینمای دیجیتال ارتقا یافته است.

وی افزود: در دو سالن سینمای آبشار شوشتر سیستم دیجیتال وصل شده و قرار است عصر امروز این دستگاهها بهصورت رسمی افتتاح شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر با اشاره به اینکه پیش از این، سینما بهصورت دستی اداره میشد، عنوان کرد: در سینما آبشار شوشتر بهصورت دستی فیلم نمایش پیدا میکرد و به این دلیل مشکلات زیادی برای نمایش فیلم در سینما داشتیم، ولی با این سیستم به روزترین فیلمهای کشور در سینما آبشار به نمایش درخواهد آمد.

بهرامی تأکید کرد: با دیجیتالی شدن سینما آبشار شوشتر این سینما به سیستم یکپارچه متصل میشود و بهصورت همزمان فیلمهای بروز کشور در این سینما نیز به نمایش درخواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: در این سینما صدا و تصویر دیجیتال است و کیفیت نمایش فیلم نیز بهتر خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر با اشاره به اینکه همه هزینهها را در این زمینه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت کرده است، تأکید کرد: بیش از 1.1 میلیارد ریال از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تجهیزات این سینما هزینه شده است.

بهرامی اضافه کرد: در این سینما دو سالن به گنجایش 180 و 540 نفر وجود دارد که این دو سالن امروز با این تجهیزات افتتاح خواهد شد و برای استفاده عموم آماده است.

این مسئول در پایان از برخی بستههای تشویقی برای حضور مردم در این سینما خبر داد و گفت: این بستههای تشویقی در راستای اعمال تخفیف برای بلیت سینماست که بهزودی اعلام میشود.

انتهای پیام/72006/ب20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا