به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

ایثارگری و شهادت‌طلبی از مولفه‌های حقیقی انقلاب اسلامی

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجتالاسلام غلامرضا باوقار صبح امروز در یادواره شهدای فصل پاییز اردبیل در مسجد سرچشمه اردبیل اظهار کرد: به حقیقت انقلاب اسلامی بعد از حاکمیت اسلام در دوران اهل بیت (ع) به خوبی توانسته است از ارزشها و آرمانهای نظام اسلامی صیانت کند که در این بین ایثارگری و شهادتطلبی دو مولفهای است که در انقلاب اسلامی نمودی حقیقی پیدا کرده است.

وی اقتدار و عظمت امروز نظام اسلامی را مرهون و مدیون جانفشانیها و ایثارگریهای فرزندان غیرتمند این مرز و بوم دانست و گفت: دوران دفاع مقدس اوج این ایثارگریها و مقطع درخشان شهادت در راه خداست که امروز همه ما از ثمره و نتیجه آن بهره میگیریم.

امام جمعه شهرستان مشگینشهر با اشاره به ویژگیها و برجستگیهای انقلاب اسلامی در سه دهه اخیر تصریح کرد: نظام حاکم بر این سرزمین برخلاف نظامهای استبدادی و زالو صفت امروز در مکتب و مرامی حرکت میکند که حقیقت آن تکریم انسانها و کرامتبخشی به بشریت است.

باوقار ادامه داد: جبهه کفر و اردوگاه استکبار که این سیره و سبک را نمیپذیرد امروز به معنای واقعی با این نظام به خصومت برخاسته و تلاش میکند به هر شکل ممکن تزلزلی در ارکان آن به وجود آورد.

وی شیطنت آمریکا و ایادی استکباری غرب را در مقابله با جمهوری اسلامی ایران به اشکال و روشهای مختلف یادآور شد و افزود: در این 35 سال آنچه که این انقلاب را از طمع دشمنان صیانت کرده است روحیه ایستادگی و شهادتطلبی این ملت است که ذرهای اجازه ندادهاند آرمان مقدس اسلامی خدشهدار شود.

امام جمعه شهرستان مشگینشهر با اشاره به دوران طلایی دفاع مقدس و شور و حرارت مردم برای حضور در جبهههای حق علیه باطل تصریح کرد: امروز نیز این رسالت باید در سنگر دیگری که به نام سنگر اقتصادی و فرهنگی مطرح است نمود و جلوهای حقیقی پیدا کند.

باوقار تلاش دشمنان را در شکستن ابهت انقلاب اسلامی یک حرکت شکست خورده توصیف کرد و گفت: قطعا دشمنان ما همچون دوران دفاع مقدس پا عقب کشیده و از این تفکر خود پا پس میکشند.

وی یاد و خاطره شهدای گرانسنگ هشت سال دفاع مقدس و دوران مبارزات انقلاب اسلامی را گرامی داشت و از برگزاری یادوارههای شهدا به عنوان نقطه تجدید عهد و پیمان و احیای ارزشهای دینی یاد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این مراسم که در آستانه 28 صفر سالروز رحلت جانسوز پیامبر مکرم اسلام (ص)، امام حسن مجتبی (ع) و سالروز شهادت امام رضا (ع) در مسجد سرچشمه اردبیل با شکوه تمام و با حضور خانوادههای شهدا و ایثارگران، مدیران و مسئولان، کارگزاران نظام اسلامی و آحاد مردم برگزار شد با نثار فاتحه و صلوات یاد و خاطره شهیدان سرافراز گرامی داشته شد و مداحی، عزاداری و شعرخوانی نیز انجام شد.

همچنین در این مراسم همچنین شرکتکنندگان به مقام شامخ شش شهید گمنام که اردبیل در روزهای اخیر میزبان آنها بود، ادای احترام شد.

انتهای پیام/62004/ق40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا