به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 31 فروردین 1398

ایثارگری و شهادت‌طلبی از مولفه‌های حقیقی انقلاب اسلامی

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجتالاسلام غلامرضا باوقار صبح امروز در یادواره شهدای فصل پاییز اردبیل در مسجد سرچشمه اردبیل اظهار کرد: به حقیقت انقلاب اسلامی بعد از حاکمیت اسلام در دوران اهل بیت (ع) به خوبی توانسته است از ارزشها و آرمانهای نظام اسلامی صیانت کند که در این بین ایثارگری و شهادتطلبی دو مولفهای است که در انقلاب اسلامی نمودی حقیقی پیدا کرده است.

وی اقتدار و عظمت امروز نظام اسلامی را مرهون و مدیون جانفشانیها و ایثارگریهای فرزندان غیرتمند این مرز و بوم دانست و گفت: دوران دفاع مقدس اوج این ایثارگریها و مقطع درخشان شهادت در راه خداست که امروز همه ما از ثمره و نتیجه آن بهره میگیریم.

امام جمعه شهرستان مشگینشهر با اشاره به ویژگیها و برجستگیهای انقلاب اسلامی در سه دهه اخیر تصریح کرد: نظام حاکم بر این سرزمین برخلاف نظامهای استبدادی و زالو صفت امروز در مکتب و مرامی حرکت میکند که حقیقت آن تکریم انسانها و کرامتبخشی به بشریت است.

باوقار ادامه داد: جبهه کفر و اردوگاه استکبار که این سیره و سبک را نمیپذیرد امروز به معنای واقعی با این نظام به خصومت برخاسته و تلاش میکند به هر شکل ممکن تزلزلی در ارکان آن به وجود آورد.

وی شیطنت آمریکا و ایادی استکباری غرب را در مقابله با جمهوری اسلامی ایران به اشکال و روشهای مختلف یادآور شد و افزود: در این 35 سال آنچه که این انقلاب را از طمع دشمنان صیانت کرده است روحیه ایستادگی و شهادتطلبی این ملت است که ذرهای اجازه ندادهاند آرمان مقدس اسلامی خدشهدار شود.

امام جمعه شهرستان مشگینشهر با اشاره به دوران طلایی دفاع مقدس و شور و حرارت مردم برای حضور در جبهههای حق علیه باطل تصریح کرد: امروز نیز این رسالت باید در سنگر دیگری که به نام سنگر اقتصادی و فرهنگی مطرح است نمود و جلوهای حقیقی پیدا کند.

باوقار تلاش دشمنان را در شکستن ابهت انقلاب اسلامی یک حرکت شکست خورده توصیف کرد و گفت: قطعا دشمنان ما همچون دوران دفاع مقدس پا عقب کشیده و از این تفکر خود پا پس میکشند.

وی یاد و خاطره شهدای گرانسنگ هشت سال دفاع مقدس و دوران مبارزات انقلاب اسلامی را گرامی داشت و از برگزاری یادوارههای شهدا به عنوان نقطه تجدید عهد و پیمان و احیای ارزشهای دینی یاد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این مراسم که در آستانه 28 صفر سالروز رحلت جانسوز پیامبر مکرم اسلام (ص)، امام حسن مجتبی (ع) و سالروز شهادت امام رضا (ع) در مسجد سرچشمه اردبیل با شکوه تمام و با حضور خانوادههای شهدا و ایثارگران، مدیران و مسئولان، کارگزاران نظام اسلامی و آحاد مردم برگزار شد با نثار فاتحه و صلوات یاد و خاطره شهیدان سرافراز گرامی داشته شد و مداحی، عزاداری و شعرخوانی نیز انجام شد.

همچنین در این مراسم همچنین شرکتکنندگان به مقام شامخ شش شهید گمنام که اردبیل در روزهای اخیر میزبان آنها بود، ادای احترام شد.

انتهای پیام/62004/ق40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی