به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

کمالی: یا تسهیلات به صیادان دهید یا شغلی برایشان فراهم کنید

به گزارش خبرگزاری فارس از خارگ، حجتالاسلام موسی کمالی صبح امروز در دیدار با صیادان معترض خارگی اظهار کرد: امروز درخصوص مشکلات صیادان خارگ با فرماندار بوشهر به صورت تلفنی صحبت کردم و ایشان قول مساعد دادند که این موضوع را سریعاً پیگیری کنند.

وی تصریح کرد: ما در گذشته نیز این موضوع را پیگیری کردیم و حتی این موضوع در شورای تامین استان مطرح شد و استاندار موافقت کردند و فرصتی دوماهه به صیادان داده شد برای ساماندهی، اما به واقع نمیتوان نان مردم را برید و باید برای این موضوع راهکاری مناسب ارائه شود.

امام جمعه خارگ بیان کرد: برای حل این مشکل اگر راضی به صیادی این افراد با این قایقها نیستند، باید یا به آنها برای خرید قایقهای بزرگتر تسهیلات دهند یا برای آنها شغلی فراهم کنند تا بتوانند از پس مخارج زندگی خود برآیند.

وی خاطرنشان کرد: البته این مشکل تنها برای جزیره خارگ نیست، و در کل کشور اینگونه است و قانون را نمیتوان نادیده گرفت و حتی با رایزنیهایی که صورت گرفت، برای خارگ 2 ماه بیش از سایر نقاط فرصت داده شد، اما به دنبال این هستیم تا در صورتی که فرماندار در هفته آینده به خارگ آمدند، جلسهای را با حضور صیادان، برای حل این مشکل با ایشان ترتیب دهیم.

انتهای پیام/66006/ب20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا