به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 5 اردیبهشت 1398

برگزاری نخستین دوره انتخابات مجمع اولیا، هیئت و مربیان در آبادان

محسن داوری امروز در گفتوگو با خبرنگار ورزشی فارس در آبادان از برگزاری انتخابات انجمن اولیا، هیئت و مربیان خبر داد و اظهار کرد: این انتخابات برای نخستینبار در استان و شاید در کشور برگزار میشود.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این انتخابات این است که بتوانیم تعامل بهتر با خانوادهای بازیکنان و استعدادهای رشته ورزشی بسکتبال برسیم.

رئیس هیئت بسکتبال آبادان تصریح کرد: ما برای پیشرفت و پیشبرد اهداف طولانی مدت خود طبق برنامهریزی پنج ساله خود، باید یک سری برنامهریزیها را به کمک خانوادهها انجام دهیم که این موضوع را در این تفکر و ایجاد مجمع جا دادهایم.

داوری تأکید کرد: در این انتخابات یک سری فرمها به خانوادهها داده شد و آنان را تصمیمات هیئت مطلع کردیم، ضمن اینکه برای خانواده ورزشکاران نیز برنامه ورزشی را تدارک دیدهایم که همزمان با فرزندان خود به سلامتی و شادابی روح خود اهمیت دهند.

وی ادامه داد: با ایجاد این شورا که چهار تن از خانوادهها مسئولیت حضور در انجمن را بر عهده خواهند گرفت، دو خانم و دو آقا که متشکل از دو خانواده پسران و دو خانواده دختران این رشته ورزشی در آبادان هستند،  پنج نفر از هیئت بسکتبال نیز در این جمع حضور پیدا کرده و یک مجمع 9 نفره تشکیل میشود.

رئیس هیئت بسکتبال آبادان در پایان عنوان کرد: یک سری وظایف مشخص شده که میتواند با جلساتی که برگزار، و تصمیماتی که اتخاذ میشود به اهداف خود رسیده و آبادان را در چند سال آینده به عنوان یک قطب اصلی بسکتبال با بازیکنان بومی، معرفی کنیم.

انتهای پیام/72013/ذ20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی