به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

برگزاری نخستین دوره انتخابات مجمع اولیا، هیئت و مربیان در آبادان

محسن داوری امروز در گفتوگو با خبرنگار ورزشی فارس در آبادان از برگزاری انتخابات انجمن اولیا، هیئت و مربیان خبر داد و اظهار کرد: این انتخابات برای نخستینبار در استان و شاید در کشور برگزار میشود.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این انتخابات این است که بتوانیم تعامل بهتر با خانوادهای بازیکنان و استعدادهای رشته ورزشی بسکتبال برسیم.

رئیس هیئت بسکتبال آبادان تصریح کرد: ما برای پیشرفت و پیشبرد اهداف طولانی مدت خود طبق برنامهریزی پنج ساله خود، باید یک سری برنامهریزیها را به کمک خانوادهها انجام دهیم که این موضوع را در این تفکر و ایجاد مجمع جا دادهایم.

داوری تأکید کرد: در این انتخابات یک سری فرمها به خانوادهها داده شد و آنان را تصمیمات هیئت مطلع کردیم، ضمن اینکه برای خانواده ورزشکاران نیز برنامه ورزشی را تدارک دیدهایم که همزمان با فرزندان خود به سلامتی و شادابی روح خود اهمیت دهند.

وی ادامه داد: با ایجاد این شورا که چهار تن از خانوادهها مسئولیت حضور در انجمن را بر عهده خواهند گرفت، دو خانم و دو آقا که متشکل از دو خانواده پسران و دو خانواده دختران این رشته ورزشی در آبادان هستند،  پنج نفر از هیئت بسکتبال نیز در این جمع حضور پیدا کرده و یک مجمع 9 نفره تشکیل میشود.

رئیس هیئت بسکتبال آبادان در پایان عنوان کرد: یک سری وظایف مشخص شده که میتواند با جلساتی که برگزار، و تصمیماتی که اتخاذ میشود به اهداف خود رسیده و آبادان را در چند سال آینده به عنوان یک قطب اصلی بسکتبال با بازیکنان بومی، معرفی کنیم.

انتهای پیام/72013/ذ20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی