به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

نباید نسبت به علوم وارداتی غرب بی‌تفاوت بود

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، غلامعلی حداد عادل پیش از ظهر امروز در نشست مشترک با روسای مراکز آموزش عالی در تالار امام رضا(ع) استانداری قم برگزار شد با اشاره به ضرورت توجه هرچه بیشتر به مسئله وحدت حوزه و دانشگاه اظهار کرد: از جمله مسائل مهم تحقق وحدت حوزه و دانشگاه است و وجود حوزه و دانشگاه در کنار یکدیگر رویداد بسیار مهمی است.

وی با اشاره به اینکه باید روسای مراکز آموزش عالی در مسیر اسلامی کردن علوم اسلامی دقتنظر داشته باشند، گفت: انقلاب اسلامی با این هدف تشکیل شده است که انسانی اسلامی تربیت شده و به دنیا معرفی شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تدریس علوم انسانی که در غرب پدیده آمده و امروز در دانشگاههای کشور تدریس میشود خاطرنشان کرد: در انقلاب اسلامی که به دنبال ارائه تمدن اسلامی به دنیا است نباید نسبت به علوم وارداتی غربی بیتفاوت بود.

وی به فعالیتهای شورای تحول علوم انسانی اشاره کرد و ادامه داد: این شورا را میتوان یکی از جلوههای وحدت حوزه و دانشگاه دانست چرا که در آن سعی شده است که موسسات مرتبط با علوم انسانی حضوری فعال داشته باشند و حضور 200 تن از اساتید حوزه و تشکیل 16 کارگروه از جمله اقدامات انجام شده است.

انتهای پیام/2258/ک20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا