به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 15 آذر 1400

دو و میدانی‌کاران قم برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، با برنامهریزی فدراسیون دو و میدانی قرار است تیم ملی دوومیدانی نوجوانان کشورمان به منظور کسب آمادگی لازم برای حضور موفق در مسابقات آسیایی 2015  تمرینات منظمی را برگزار کند و چندین مرحله اردوی آمادهسازی را سپری کند.

بر همین اساس نخستین اردویی که برای اعزام ملیپوشان نوجوان دو و میدانی در نظر گرفته شده است اردویی برای برپایی تمرینات آمادهسازی در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران است و این اردو با حضور چهرههای مطرح دو و میدانی از استانهای مختلف کشور برگزار شود.

برای این منظور کادر فنی تیم ملی دو و میدانی رده سنی نوجوانان، اسامی دو و میدانیکاران مورد نظر خود را برای حضور در اردوی تیم ملی و در صورت انتخاب برای حضور در اردوی نهایی، به منظور همراهی تیم ملی نوجوانان در رقابتهای قهرمانی نوجوانان آسیا اعلام کرد که در بین آنها نام 2 تن از چهرههای مستعد و توانمند دو و میدانی قم نیز به چشم میخورد.

محسن سالاری و محمدرضا فریدی به عنوان استعدادهای دو و میدانی قم در حالی در نخستین اردوی آمادهسازی تیم ملی نوجوانان حضور مییابند که کمتر از دو ماه قبل در رقابتهای برترینهای دو و میدانی رده سنی نوجوانان قهرمانی کشور که انتخابی تیم ملی نیز محسوب میشد در جدال با ورزشکاران مدعی از استانهای مختلف در مواد تخصصی خود صاحب مدالهای طلا و نقره شدند.

در ترکیب تیم دو و میدانی رده سنی نوجوانان قم در مسابقات برترینهای رده سنی نوجوانان کشور که آبان ماه به میزبانی هیئت دو و میدانی استان قم برگزار شد، در ترکیب تیم دو و میدانی هیئت قم محمدرضا فریدی در 200 متر، محسن سالاری در پرش با نیزه، علی کشاورز در پرش سهگام، امیرمحمد دباغ در 400 متر، علی سلامتیان در 110 متر با مانع و سید سجاد وکیل در رشته 400 متر با حریفان به رقابت پرداختند.

با پایان یک روز رقابت نزدیک، حساس و نفسگیر مدعیان عضویت در تیم ملی دو و میدانی جوانان کشورمان، از بین 6 دو و میدانیکار قمی حاضر در این رقابتها، محسن سالاری صاحب نشان ارزشمند نقره شد و محمدرضا فریدی به مدال طلا دست یافت.

در این دوره از مسابقات محسن سالاری در رشته پرش با نیزه رده سنی نوجوانان مسابقات برترینهای کشور با حریفان خود به رقابت پرداخت و با وجود استعداد و شانس بسیار بالایی که برای رسیدن به مقام نخست و عنوان قهرمانی داشت، سرانجام به مدال نقره رسید.

ورزشکار طلایی تیم رده سنی نوجوانان دو و میدانی قم در رقابت برترینهای کشور محمدرضا فریدی بود که در رشته 200 متر با بهترین عملکرد سریعتر از دیگر به خط پایان رسید و توانست مقام قهرمانی و نشان طلای این رقابتها را از آن خود کند.

حالا این 2 دو و میدانیکار جوان استان قم به اردوی تیم ملی دو و میدانی رده سنی نوجوانان کشورمان دعوت شدهاند تا تیم ملی را در رقابتهای قهرمانی نوجوانان 2015 آسیا که خرداد ماه سال آینده به میزبانی کشور قطر برگزار میشود، همراهی کنند.

انتهای پیام/78002/ح30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی