به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

ارائه آموزش پیشگیری از معلولیت ناشی از انفجار مین در 5 شهر مرزی آذربایجان غربی

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه راضیه خدادوست صبح امروز در جلسه کمیته استانی طرح آگاهسازی پیشگیری از معلولیتهای ناشی از انفجار مین در مناطق آلوده که در سالن جلسات بهزیستی آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار داشت: آموزشهای لازم در راستای پیشگیری از معلولیت مین در آذربایجان غربی برگزار میشود.

وی با بیان اینکه در این راستا جامعه هدف شامل دانشآموزان ساکن در مناطقی هستند که هنوز آثاری از مین در مناطق مرزی این مناطق باقی مانده است، افزود: برخی شهرهای آذربایجان غربی هستند که در آنها آثاری از مین وجود دارد.

خدادوست افزود: این آموزشها در چند سال اخیر بیشتر مورد توجه قرار دارد به طوریکه سال گذشته 82 هزار و 453 دانشآموز زیر پوشش این آموزشها رفتند.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: هم اکنون در مناطقی از شهرهای ارومیه، اشنویه، سلماس، پیرانشهر و سردشت به ویژه در مناطق مرزی شاهد وجود مین هستیم، اعلام کرد: این موضوع عمدتا در مرزها مشاهده میشود و تمام تلاش ما برای آموزش دانشآموزان مرزی است.

خدادوست اضافه کرد: در ارائه آموزشها پس از دانشآموزان، در مراحل بعدی عشایر، دامداران، کشاورزان و زنان خانهدار و کودکان مورد توجه قرار دارند.

وی اعلام کرد: علاوه بر این آموزشها بازآموزی نیز مورد توجه قرار دارد که تا پایان امسال این آموزش و بازآموزیها انجام خواهد گرفت.

خدادوست با اشاره به نتایج حاصل از این آموزشها، گفت: با ارائه این آموزشها شاهد کاهش میزان معلولیت ناشی از انفجار مین در مناطق ذکر شده هستیم.

انتهای پیام/61001/ق20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی