به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

احداث شهرک فرآوری سنگ در نهبندان ضروری است

به گزارش خبرگزاری فارس از نهبندان، حجتالاسلام والمسلمین عباسعلی خزاعی صبح امروز در جمع مردم شهر نهبندان با اشاره به سفر ریاست جمهوری به نهبندان گفت: در هفته آینده رئیس جمهور و هیئت دولت میهمان استان خراسان جنوبی هستند و در این سفر معاون توسعه مناطق محروم رئیس جمهور به عنوان نماینده ایشان به نهبندان خواهند آمد و درخواستهای مردم به گوش ایشان خواهد رسید .

وی با اشاره به مشکلات مردم نهبندان تصریح کرد: خشکسالیهای پیاپی در نهبندان توان مردم را از بین برده و سبب به چالش کشیده شدن معیشت مردم شده و از سویی بیکاری هم در جامعه موج میزند که باید برای آن فکری شود .

خزاعی افزود: در این سفر مسئولان مسائل و مشکلات مردم را به خوبی منعکس کنند تا مشکلات مردم حل شود .

امام جمعه نهبندان با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به نهبندان اظهار کرد : حضرت آیتالله خامنهای در 15 سال پیش به نهبندان آمد و گفتند " من با آمدن به نهبندان قصد دارم توجه مردم را به این منطقه و مناطقی از این قبیل جلب کنم " و در آن زمان اعتباراتی را برای این شهرستان در قالب طرح توسعه نهبندان مصوب کردند که تاکنون مقداری از آن جذب شده و مسئولان هم در توجه به توصیههای مقام معظم رهبری بیتوجهی و در اجرای این مصوبهها کوتاهی کردهاند که میطلبد در زمینه توسعه و رشد نهبندان اهتمام بیشتری داشته باشند .

خزاعی گازرسانی ، دوبانده شدن جاده نهبندان – بیرجند و اشتغال را جزء اولویتهای این شهرستان برشمرد و از مسئولان خواست تا در این خصوص چاره اندیشی کنند.

وی ایجاد یک شهرک فرآوری سنگ در نهبندان را برای توسعه اقتصادی شهرستان ضروری برشمرد و افزود: دولت باید خود برای نگه داشت مردم و جلوگیری از مهاجرت آنها از نهبندان اقدام به ایجاد یک شهرک فرآوری سنگ در نهبندان کند چرا که از همه جوانب توجیه دارد .

انتهای پیام/69015/ل

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی